सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | 4610X-102-124LF |
| LIXINC Part # | 4610X-102-124LF |
| निर्माता | J.W. Miller / Bourns |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 5 RES 120K OHM 10SIP |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | 4610X-102-124LF PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 15 - Apr 19 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | 4610X-102-124LF |
| ब्रान्ड: | J.W. Miller / Bourns |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | J.W. Miller / Bourns |
| श्रृंखला: | 4600X |
| प्याकेज: | Bulk |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Isolated |
| प्रतिरोध (ओम): | 120k |
| सहिष्णुता: | ±2% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 5 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | - |
| पिनको संख्या: | 10 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 300mW |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| अनुप्रयोगहरू: | - |
| माउन्ट प्रकार: | Through Hole |
| प्याकेज / केस: | 10-SIP |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 10-SIP |
| आकार / आयाम: | 0.998" L x 0.098" W (25.35mm x 2.49mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.200" (5.08mm) |
| 4610X-104-221/182L | RES NTWRK 16 RES MULT OHM 10SIP | 952 अर्डरमा थप |
|
| 4308M-102-821 | RES ARRAY 4 RES 820 OHM 8SIP | 981 अर्डरमा थप |
|
| 4308M-102-243 | RES ARRAY 4 RES 24K OHM 8SIP | 857 अर्डरमा थप |
|
| Y1365V0008QT9R | RES ARRAY 4 RES 10K OHM 8SOIC | 859 अर्डरमा थप |
|
| YC124-FR-0748R7L | RES ARRAY 4 RES 48.7 OHM 0804 | 902 अर्डरमा थप |
|
| 4306R-102-100LF | RES ARRAY 3 RES 10 OHM 6SIP | 986 अर्डरमा थप |
|
| RM062PJ272CS | RESISTOR ARRAY CONVEX 0201X2R | 935 अर्डरमा थप |
|
| AF164-FR-07237RL | RES ARRAY 4 RES 237 OHM 1206 | 996 अर्डरमा थप |
|
| MPMT2002BT1 | RES NTWRK 2 RES 10K OHM TO236-3 | 911 अर्डरमा थप |
|
| 4816P-T01-394 | RES ARRAY 8 RES 390K OHM 16SOIC | 817 अर्डरमा थप |
|
| AF164-FR-0735K7L | RES ARRAY 4 RES 35.7K OHM 1206 | 824 अर्डरमा थप |
|
| 766141203GPTR7 | RES ARRAY 13 RES 20K OHM 14SOIC | 818 अर्डरमा थप |
|
| MPMT1001BT1 | RES NTWRK 2 RES 500 OHM TO236-3 | 947 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10826 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.14740 | $0.1474 |
| 2000 | $0.14740 | $294.8 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।