सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | YC324-JK-07270RL |
| LIXINC Part # | YC324-JK-07270RL |
| निर्माता | Yageo |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 4 RES 270 OHM 2012 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | YC324-JK-07270RL PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 17 - Apr 21 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | YC324-JK-07270RL |
| ब्रान्ड: | Yageo |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | Yageo |
| श्रृंखला: | YC324 |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Isolated |
| प्रतिरोध (ओम): | 270 |
| सहिष्णुता: | ±5% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 4 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | - |
| पिनको संख्या: | 8 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 125mW |
| तापमान गुणांक: | ±200ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| अनुप्रयोगहरू: | DDRAM, SDRAM |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 2012, Convex, Long Side Terminals |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | - |
| आकार / आयाम: | 0.200" L x 0.126" W (5.08mm x 3.20mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.028" (0.70mm) |
| ORNTA1003CT1 | RES ARRAY 4 RES 100K OHM 8SOIC | 915 अर्डरमा थप |
|
| 4816P-2-102F | RES ARRAY 15 RES 1K OHM 16SOIC | 804 अर्डरमा थप |
|
| 4308R-102-184 | RES ARRAY 4 RES 180K OHM 8SIP | 859 अर्डरमा थप |
|
| YC324-JK-0722RL | RES ARRAY 4 RES 22 OHM 2012 | 838 अर्डरमा थप |
|
| 4306R-101-823 | RES ARRAY 5 RES 82K OHM 6SIP | 916 अर्डरमा थप |
|
| 4610X-102-124LF | RES ARRAY 5 RES 120K OHM 10SIP | 943 अर्डरमा थप |
|
| 4610X-104-221/182L | RES NTWRK 16 RES MULT OHM 10SIP | 885 अर्डरमा थप |
|
| 4308M-102-821 | RES ARRAY 4 RES 820 OHM 8SIP | 840 अर्डरमा थप |
|
| 4308M-102-243 | RES ARRAY 4 RES 24K OHM 8SIP | 842 अर्डरमा थप |
|
| Y1365V0008QT9R | RES ARRAY 4 RES 10K OHM 8SOIC | 969 अर्डरमा थप |
|
| YC124-FR-0748R7L | RES ARRAY 4 RES 48.7 OHM 0804 | 803 अर्डरमा थप |
|
| 4306R-102-100LF | RES ARRAY 3 RES 10 OHM 6SIP | 964 अर्डरमा थप |
|
| RM062PJ272CS | RESISTOR ARRAY CONVEX 0201X2R | 828 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10819 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.05850 | $0.0585 |
| 4000 | $0.05850 | $234 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।