सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | LT5400BIMS8E-1#PBF |
| LIXINC Part # | LT5400BIMS8E-1#PBF |
| निर्माता | LIXINC Electronics Co., Limited |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 4 RES 10K OHM 8TSSOP |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | LT5400BIMS8E-1#PBF PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 11 - May 15 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | LT5400BIMS8E-1#PBF |
| ब्रान्ड: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| श्रृंखला: | LT5400 |
| प्याकेज: | Tube |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Isolated |
| प्रतिरोध (ओम): | 10k |
| सहिष्णुता: | ±15% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 4 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | ±0.025% |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | ±0.2ppm/°C |
| पिनको संख्या: | 8 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 800mW |
| तापमान गुणांक: | ±25ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 85°C |
| अनुप्रयोगहरू: | Voltage Divider (TCR Matched) |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 8-MSOP-EP |
| आकार / आयाम: | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.043" (1.10mm) |
| Y4485V0471BA0W | RES NETWORK 2 RES MULT OHM 1610 | 834 अर्डरमा थप |
|
| 766141824GPTR7 | RES ARRAY 13 RES 820K OHM 14SOIC | 971 अर्डरमा थप |
|
| YC248-FR-0797R6L | RES ARRAY 8 RES 97.6 OHM 1606 | 890 अर्डरमा थप |
|
| EXB-V8V5R1JV | RES ARRAY 4 RES 5.1 OHM 1206 | 7740 अर्डरमा थप |
|
| 4820P-1-510 | RES ARRAY 10 RES 51 OHM 20SOIC | 970 अर्डरमा थप |
|
| ORNTV50015001T3 | RES NETWORK 5 RES 5K OHM 8SOIC | 930 अर्डरमा थप |
|
| RAVF104DFT13K0 | RES ARRAY 4 RES 13K OHM 0804 | 881 अर्डरमा थप |
|
| YC248-FR-0720RL | RES ARRAY 8 RES 20 OHM 1606 | 975 अर्डरमा थप |
|
| 4416P-T01-270 | RES ARRAY 8 RES 27 OHM 16SOIC | 947 अर्डरमा थप |
|
| 4114R-2-220 | RES ARRAY 13 RES 22 OHM 14DIP | 980 अर्डरमा थप |
|
| CAY10-202J4LF | RES ARRAY 4 RES 2K OHM 0804 | 847 अर्डरमा थप |
|
| 766143124GP | RES ARRAY 7 RES 120K OHM 14SOIC | 850 अर्डरमा थप |
|
| ACASN1002E2002P1AT | RES ARRAY 2 RES MULT OHM 0606 | 840 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 11224 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $8.76000 | $8.76 |
| 25 | $5.81491 | $145.37275 |
| 100 | $4.80812 | $480.812 |
| 250 | $4.56773 | $1141.9325 |
| 500 | $4.46468 | $2232.34 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।