सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | EXB-18VR000X |
| LIXINC Part # | EXB-18VR000X |
| निर्माता | Panasonic |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 4 RES ZERO OHM 0502 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | EXB-18VR000X PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 20 - Apr 24 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | EXB-18VR000X |
| ब्रान्ड: | Panasonic |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | Panasonic |
| श्रृंखला: | EXB |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Isolated |
| प्रतिरोध (ओम): | 0.0 |
| सहिष्णुता: | Jumper |
| प्रतिरोधक संख्या: | 4 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | - |
| पिनको संख्या: | 8 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 31mW |
| तापमान गुणांक: | - |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| अनुप्रयोगहरू: | - |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 0502 (1406 Metric), Long Side Terminals |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0502 |
| आकार / आयाम: | 0.055" L x 0.024" W (1.40mm x 0.60mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.018" (0.45mm) |
| ACASN1001E2001P1AT | RES ARRAY 2 RES MULT OHM 0606 | 904 अर्डरमा थप |
|
| AF164-FR-0734RL | RES ARRAY 4 RES 34 OHM 1206 | 804 अर्डरमा थप |
|
| AF162-JR-07470RL | RES ARRAY 2 RES 470 OHM 0606 | 987 अर्डरमा थप |
|
| RAVF104DFT240K | RES ARRAY 4 RES 240K OHM 0804 | 878 अर्डरमा थप |
|
| YC122-JR-073K6L | RES ARRAY 2 RES 3.6K OHM 0404 | 808 अर्डरमा थप |
|
| YC324-FK-0726R7L | RES ARRAY 4 RES 26.7 OHM 2012 | 972 अर्डरमा थप |
|
| YC248-FR-07220KL | RES ARRAY 8 RES 220K OHM 1606 | 840 अर्डरमा थप |
|
| 4608X-101-331LF | RES ARRAY 7 RES 330 OHM 8SIP | 1455 अर्डरमा थप |
|
| 741C083153JP | RES ARRAY 4 RES 15K OHM 0804 | 858 अर्डरमा थप |
|
| MSP10A03120RGEJ | RES ARRAY 5 RES 120 OHM 10SIP | 928 अर्डरमा थप |
|
| Y1685V0001TT0W | RES NETWORK 2 RES 10K OHM 1505 | 853 अर्डरमा थप |
|
| RAVF164DJT39R0 | RES ARRAY 4 RES 39 OHM 1206 | 979 अर्डरमा थप |
|
| 4608X-102-303LF | RES ARRAY 4 RES 30K OHM 8SIP | 814 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 19283 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.36000 | $0.36 |
| 10000 | $0.03878 | $387.8 |
| 30000 | $0.03684 | $1105.2 |
| 50000 | $0.03609 | $1804.5 |
| 100000 | $0.03532 | $3532 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।