सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | SOMC16034K99FEA |
| LIXINC Part # | SOMC16034K99FEA |
| निर्माता | Vishay / Dale |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 8 RES 4.99K OHM 16SOIC |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | SOMC16034K99FEA PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 17 - Apr 21 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | SOMC16034K99FEA |
| ब्रान्ड: | Vishay / Dale |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | Vishay / Dale |
| श्रृंखला: | SOMC |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Isolated |
| प्रतिरोध (ओम): | 4.99k |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 8 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | - |
| पिनको संख्या: | 16 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 160mW |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 150°C |
| अनुप्रयोगहरू: | - |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | - |
| आकार / आयाम: | 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.090" (2.29mm) |
| EXB-28V6R8JX | RES ARRAY 4 RES 6.8 OHM 0804 | 1005 अर्डरमा थप |
|
| 4416P-2-192 | RES ARRAY 15 RES 1.9K OHM 16SOIC | 830 अर्डरमा थप |
|
| 4608X-102-564LF | RES ARRAY 4 RES 560K OHM 8SIP | 2229 अर्डरमा थप |
|
| CAY16-131J4LF | RES ARRAY 4 RES 130 OHM 1206 | 992 अर्डरमा थप |
|
| 4606X-AP2-473LF | RES ARRAY 3 RES 47K OHM 6SIP | 995 अर्डरमा थप |
|
| 4416P-T01-152 | RES ARRAY 8 RES 1.5K OHM 16SOIC | 923 अर्डरमा थप |
|
| EXB-24V564JX | RES ARRAY 2 RES 560K OHM 0404 | 917 अर्डरमा थप |
|
| AF162-JR-072K4L | RES ARRAY 2 RES 2.4K OHM 0606 | 839 अर्डरमा थप |
|
| 4114R-1-823 | RES ARRAY 7 RES 82K OHM 14DIP | 942 अर्डरमा थप |
|
| CAY10-681J4LF | RES ARRAY 4 RES 680 OHM 0804 | 801 अर्डरमा थप |
|
| RF064PJ334CS | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 | 834 अर्डरमा थप |
|
| RM062PJ684CS | RESISTOR ARRAY CONVEX 0201X2R | 985 अर्डरमा थप |
|
| TC164-FR-0776K8L | RES ARRAY 4 RES 76.8K OHM 1206 | 909 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 11705 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.72000 | $2.72 |
| 2000 | $1.11945 | $2238.9 |
| 6000 | $1.10628 | $6637.68 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।