सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | 4114R-1-154LF |
| LIXINC Part # | 4114R-1-154LF |
| निर्माता | J.W. Miller / Bourns |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 7 RES 150K OHM 14DIP |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | 4114R-1-154LF PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 11 - May 15 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | 4114R-1-154LF |
| ब्रान्ड: | J.W. Miller / Bourns |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | J.W. Miller / Bourns |
| श्रृंखला: | 4100R |
| प्याकेज: | Tube |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Isolated |
| प्रतिरोध (ओम): | 150k |
| सहिष्णुता: | ±2% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 7 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | 50ppm/°C |
| पिनको संख्या: | 14 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 250mW |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| अनुप्रयोगहरू: | - |
| माउन्ट प्रकार: | Through Hole |
| प्याकेज / केस: | 14-DIP (0.300", 7.62mm) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 14-DIP |
| आकार / आयाम: | 0.765" L x 0.300" W (19.43mm x 7.62mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.185" (4.69mm) |
| RF064PJ105CS | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 | 845 अर्डरमा थप |
|
| YC358LJK-07510RL | RES ARRAY 8 RES 510 OHM 2512 | 855 अर्डरमा थप |
|
| ACASA470124701P100 | RES ARRAY 4 RES 4.7K OHM 1206 | 1316 अर्डरमा थप |
|
| CAT25-680JALF | RES ARRAY 8 RES 68 OHM 1608 | 882 अर्डरमा थप |
|
| 767163823GPTR13 | RES ARRAY 8 RES 82K OHM 16SOIC | 812 अर्डरमा थप |
|
| 4306R-101-823LF | RES ARRAY 5 RES 82K OHM 6SIP | 930 अर्डरमा थप |
|
| EXB-38V822JV | RES ARRAY 4 RES 8.2K OHM 1206 | 14256 अर्डरमा थप |
|
| 4416P-2-121 | RES ARRAY 15 RES 120 OHM 16SOIC | 978 अर्डरमा थप |
|
| 4606X-102-273LF | RES ARRAY 3 RES 27K OHM 6SIP | 867 अर्डरमा थप |
|
| 4310R-101-363 | RES ARRAY 9 RES 36K OHM 10SIP | 951 अर्डरमा थप |
|
| CAT16-223J8LF | RES ARRAY 8 RES 22K OHM 2506 | 833 अर्डरमा थप |
|
| 4420P-T01-560 | RES ARRAY 10 RES 56 OHM 20SOIC | 910 अर्डरमा थप |
|
| 4610X-102-823LF | RES ARRAY 5 RES 82K OHM 10SIP | 822 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10811 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.63175 | $0.63175 |
| 2000 | $0.41600 | $832 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।