सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | 4605X-AP1-152LF |
| LIXINC Part # | 4605X-AP1-152LF |
| निर्माता | J.W. Miller / Bourns |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 4 RES 1.5K OHM 5SIP |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | 4605X-AP1-152LF PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 11 - May 15 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | 4605X-AP1-152LF |
| ब्रान्ड: | J.W. Miller / Bourns |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | J.W. Miller / Bourns |
| श्रृंखला: | 4600X |
| प्याकेज: | Tape & Box (TB) |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Bussed |
| प्रतिरोध (ओम): | 1.5k |
| सहिष्णुता: | ±2% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 4 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | - |
| पिनको संख्या: | 5 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 200mW |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| अनुप्रयोगहरू: | - |
| माउन्ट प्रकार: | Through Hole |
| प्याकेज / केस: | 5-SIP |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 5-SIP |
| आकार / आयाम: | 0.498" L x 0.098" W (12.65mm x 2.49mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.200" (5.08mm) |
| AF162-JR-07150KL | RES ARRAY 2 RES 150K OHM 0606 | 996 अर्डरमा थप |
|
| CAY16-22R0F4LF | RES ARRAY 4 RES 22 OHM 1206 | 3704 अर्डरमा थप |
|
| MNR34J5ABJ121 | RES ARRAY 4 RES 120 OHM 2012 | 840 अर्डरमा थप |
|
| YC164-FR-0710KL | RES ARRAY 4 RES 10K OHM 1206 | 896 अर्डरमा थप |
|
| 741C083101JP | RES ARRAY 4 RES 100 OHM 0804 | 56571 अर्डरमा थप |
|
| MC4-1006JE | RES ARRAY 4 RES 100M OHM 8SMD | 852 अर्डरमा थप |
|
| CN34J5R1CT | RESARRAY0603X4 5% 5.1 OHM | 50998 अर्डरमा थप |
|
| 4306R-101-821LF | RES ARRAY 5 RES 820 OHM 6SIP | 803 अर्डरमा थप |
|
| AF162-JR-07240RL | RES ARRAY 2 RES 240 OHM 0606 | 818 अर्डरमा थप |
|
| TC164-FR-0791RL | RES ARRAY 4 RES 91 OHM 1206 | 979 अर्डरमा थप |
|
| NOMC16032002AT1 | RES ARRAY 8 RES 20K OHM 16SOIC | 875 अर्डरमा थप |
|
| 4814P-1-470 | RES ARRAY 7 RES 47 OHM 14SOIC | 867 अर्डरमा थप |
|
| PRA100I4-5K11BBBT | SFERNICE THIN FILMS | 824 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10965 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10906 | $0.10906 |
| 5000 | $0.10906 | $545.3 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।