सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | CAY16-683J8LF |
| LIXINC Part # | CAY16-683J8LF |
| निर्माता | J.W. Miller / Bourns |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 8 RES 68K OHM 1506 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | CAY16-683J8LF PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 20 - Apr 24 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | CAY16-683J8LF |
| ब्रान्ड: | J.W. Miller / Bourns |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | J.W. Miller / Bourns |
| श्रृंखला: | CAY16 |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Isolated |
| प्रतिरोध (ओम): | 68k |
| सहिष्णुता: | ±5% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 8 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | - |
| पिनको संख्या: | 16 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 62.5mW |
| तापमान गुणांक: | ±200ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| अनुप्रयोगहरू: | - |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 1506, Convex, Long Side Terminals |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 1506 |
| आकार / आयाम: | 0.150" L x 0.063" W (3.80mm x 1.60mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.024" (0.60mm) |
| 4608X-101-514LF | RES ARRAY 7 RES 510K OHM 8SIP | 978 अर्डरमा थप |
|
| RF064PJ912CS | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 | 896 अर्डरमा थप |
|
| 768163202GP | RES ARRAY 8 RES 2K OHM 16SOIC | 979 अर्डरमा थप |
|
| 4420P-2-153 | RES ARRAY 19 RES 15K OHM 20SOIC | 801 अर्डरमा थप |
|
| 4116R-2-181LF | RES ARRAY 15 RES 180 OHM 16DIP | 853 अर्डरमा थप |
|
| LT5400AHMS8E-4#TRPBF | RES ARRAY 4 RES 1K OHM 8TSSOP | 911 अर्डरमा थप |
|
| YC324-FK-07332RL | RES ARRAY 4 RES 332 OHM 2012 | 917 अर्डरमा थप |
|
| 4310R-101-302 | RES ARRAY 9 RES 3K OHM 10SIP | 964 अर्डरमा थप |
|
| CAY16-1502F4LF | RES ARRAY 4 RES 15K OHM 1206 | 11280 अर्डरमा थप |
|
| 4816P-2-502 | RES ARRAY 15 RES 5K OHM 16SOIC | 897 अर्डरमा थप |
|
| MSP08A0110K0FEJ | RES ARRAY 7 RES 10K OHM 8SIP | 802 अर्डरमा थप |
|
| 767141224GPTR13 | RES ARRAY 13 RES 220K OHM 14SOIC | 832 अर्डरमा थप |
|
| 4416P-1-473 | RES ARRAY 8 RES 47K OHM 16SOIC | 883 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10874 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04216 | $0.04216 |
| 10000 | $0.04216 | $421.6 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।