सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | YC162-FR-07680RL |
| LIXINC Part # | YC162-FR-07680RL |
| निर्माता | Yageo |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 2 RES 680 OHM 0606 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | YC162-FR-07680RL PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 20 - Apr 24 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | YC162-FR-07680RL |
| ब्रान्ड: | Yageo |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | Yageo |
| श्रृंखला: | YC162 |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Isolated |
| प्रतिरोध (ओम): | 680 |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 2 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | - |
| पिनको संख्या: | 4 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 62.5mW |
| तापमान गुणांक: | ±200ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| अनुप्रयोगहरू: | DDRAM, SDRAM |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 0606, Convex |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | - |
| आकार / आयाम: | 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.020" (0.50mm) |
| YC162-FR-0745R3L | RES ARRAY 2 RES 45.3 OHM 0606 | 838 अर्डरमा थप |
|
| TC164-JR-07620KL | RES ARRAY 4 RES 620K OHM 1206 | 960 अर्डरमा थप |
|
| TC164-FR-07619KL | RES ARRAY 4 RES 619K OHM 1206 | 803 अर्डरमा थप |
|
| SOMC16031K50GEA | RES ARRAY 8 RES 1.5K OHM 16SOIC | 3108 अर्डरमा थप |
|
| VSSR1601102GUF | RES ARRAY 15 RES 1K OHM 16SSOP | 1149 अर्डरमा थप |
|
| 767141431GP | RES ARRAY 13 RES 430 OHM 14SOIC | 908 अर्डरमा थप |
|
| TC164-FR-07124RL | RES ARRAY 4 RES 124 OHM 1206 | 875 अर्डरमा थप |
|
| YC164-JR-076K8L | RES ARRAY 4 RES 6.8K OHM 1206 | 5952 अर्डरमा थप |
|
| 4820P-T03-331/681 | RES NTWRK 36 RES MULT OHM 20SOIC | 840 अर्डरमा थप |
|
| M8340105K2001FGD03 | RES ARRAY 4 RES 2K OHM 8SIP | 832 अर्डरमा थप |
|
| 4306M-102-472 | RES ARRAY 3 RES 4.7K OHM 6SIP | 883 अर्डरमा थप |
|
| AF164-FR-07953KL | RES ARRAY 4 RES 953K OHM 1206 | 866 अर्डरमा थप |
|
| 766163273GPTR13 | RES ARRAY 8 RES 27K OHM 16SOIC | 845 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10818 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01681 | $0.01681 |
| 5000 | $0.01562 | $78.1 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।