सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | 4116R-1-154 |
| LIXINC Part # | 4116R-1-154 |
| निर्माता | J.W. Miller / Bourns |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 8 RES 150K OHM 16DIP |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | 4116R-1-154 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | 4116R-1-154 |
| ब्रान्ड: | J.W. Miller / Bourns |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | J.W. Miller / Bourns |
| श्रृंखला: | 4100R |
| प्याकेज: | Tube |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Isolated |
| प्रतिरोध (ओम): | 150k |
| सहिष्णुता: | ±2% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 8 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | 50ppm/°C |
| पिनको संख्या: | 16 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 250mW |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| अनुप्रयोगहरू: | - |
| माउन्ट प्रकार: | Through Hole |
| प्याकेज / केस: | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 16-DIP |
| आकार / आयाम: | 0.865" L x 0.300" W (21.97mm x 7.62mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.185" (4.69mm) |
| 752091223GPTR7 | RES ARRAY 8 RES 22K OHM 9SRT | 1891 अर्डरमा थप |
|
| ORNV10025002TS | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 810 अर्डरमा थप |
|
| EXB-14V181JX | RES ARRAY 2 RES 180 OHM 0302 | 20927 अर्डरमा थप |
|
| YC122-JR-07470RL | RES ARRAY 2 RES 470 OHM 0404 | 826 अर्डरमा थप |
|
| CAT16-564J4LF | RES ARRAY 4 RES 560K OHM 1206 | 925 अर्डरमा थप |
|
| AF164-FR-07137RL | RES ARRAY 4 RES 137 OHM 1206 | 897 अर्डरमा थप |
|
| EXB-E10C152J | RES ARRAY 8 RES 1.5K OHM 1608 | 15927 अर्डरमा थप |
|
| EXB-34V221JV | RES ARRAY 2 RES 220 OHM 0606 | 46450 अर्डरमा थप |
|
| RAVF104DJT75K0 | RES ARRAY 4 RES 75K OHM 0804 | 864 अर्डरमा थप |
|
| YC162-FR-07169KL | RES ARRAY 2 RES 169K OHM 0606 | 901 अर्डरमा थप |
|
| 741X163220JP | RES ARRAY 8 RES 22 OHM 1506 | 81307 अर्डरमा थप |
|
| EXB-24V680JX | RES ARRAY 2 RES 68 OHM 0404 | 6662 अर्डरमा थप |
|
| CAY16A-103J4LF | RESARRAYA 4X0603 10K 5% 63MW CON | 805 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 11000 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.73150 | $0.7315 |
| 2000 | $0.42900 | $858 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।