सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | Y1365V0386BA9R |
| LIXINC Part # | Y1365V0386BA9R |
| निर्माता | VPG Foil |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8SOIC |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | Y1365V0386BA9R PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 15 - Apr 19 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | Y1365V0386BA9R |
| ब्रान्ड: | VPG Foil |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | VPG Foil |
| श्रृंखला: | SMN |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Isolated |
| प्रतिरोध (ओम): | 255.1, 10k |
| सहिष्णुता: | ±0.1% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 4 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | ±0.05% |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | ±0.5ppm/°C |
| पिनको संख्या: | 8 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 100mW |
| तापमान गुणांक: | ±2ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| अनुप्रयोगहरू: | - |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | - |
| आकार / आयाम: | 0.197" L x 0.157" W (5.00mm x 3.99mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.073" (1.86mm) |
| TC164-FR-07953RL | RES ARRAY 4 RES 953 OHM 1206 | 810 अर्डरमा थप |
|
| AF164-FR-078K06L | RES ARRAY 4 RES 8.06K OHM 1206 | 975 अर्डरमा थप |
|
| ORNTV10021002UF | RES NETWORK 5 RES 10K OHM 8SOIC | 974 अर्डरमा थप |
|
| 766143124GPTR7 | RES ARRAY 7 RES 120K OHM 14SOIC | 904 अर्डरमा थप |
|
| TC164-JR-07560RL | RES ARRAY 4 RES 560 OHM 1206 | 5936 अर्डरमा थप |
|
| YC162-FR-0766R5L | RES ARRAY 2 RES 66.5 OHM 0606 | 840 अर्डरमा थप |
|
| Y1747V0191QQ0R | RES ARRAY 4 RES 1K OHM 8SOIC | 987 अर्डरमा थप |
|
| Y1747V0424BQ9W | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8SOIC | 920 अर्डरमा थप |
|
| 4604X-101-821LF | RES ARRAY 3 RES 820 OHM 4SIP | 938 अर्डरमा थप |
|
| RAVF164DFT510K | RES ARRAY 4 RES 510K OHM 1206 | 985 अर्डरमा थप |
|
| EXB-28V242JX | RES ARRAY 4 RES 2.4K OHM 0804 | 5719 अर्डरमा थप |
|
| CAY16-5621F4LF | RES ARRAY 4 RES 5.62K OHM 1206 | 5936 अर्डरमा थप |
|
| 4116R-1-680LF | RES ARRAY 8 RES 68 OHM 16DIP | 893 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10857 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $18.63330 | $18.6333 |
| 1000 | $16.81200 | $16812 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।