सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | 4608X-101-104LF |
| LIXINC Part # | 4608X-101-104LF |
| निर्माता | J.W. Miller / Bourns |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 7 RES 100K OHM 8SIP |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | 4608X-101-104LF PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 15 - Apr 19 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | 4608X-101-104LF |
| ब्रान्ड: | J.W. Miller / Bourns |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | J.W. Miller / Bourns |
| श्रृंखला: | 4600X |
| प्याकेज: | Bulk |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Bussed |
| प्रतिरोध (ओम): | 100k |
| सहिष्णुता: | ±2% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 7 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | - |
| पिनको संख्या: | 8 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 200mW |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| अनुप्रयोगहरू: | - |
| माउन्ट प्रकार: | Through Hole |
| प्याकेज / केस: | 8-SIP |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 8-SIP |
| आकार / आयाम: | 0.798" L x 0.098" W (20.27mm x 2.49mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.200" (5.08mm) |
| TC164-JR-07120RL | RES ARRAY 4 RES 120 OHM 1206 | 27513 अर्डरमा थप |
|
| CAY17-122JALF | RES ARRAY 8 RES 1.2K OHM 1206 | 812 अर्डरमा थप |
|
| ORNTV20022002T1 | RES NETWORK 5 RES 20K OHM 8SOIC | 957 अर्डरमा थप |
|
| 4816P-T01-470LF | RES ARRAY 8 RES 47 OHM 16SOIC | 1131 अर्डरमा थप |
|
| ACASA1001E1001P1AT | RES ARRAY 4 RES 1K OHM 1206 | 1803 अर्डरमा थप |
|
| AF164-FR-07180KL | RES ARRAY 4 RES 180K OHM 1206 | 954 अर्डरमा थप |
|
| ORNTV50015001UF | RES NETWORK 5 RES 5K OHM 8SOIC | 886 अर्डरमा थप |
|
| ORNV25022502T5 | RES NETWORK 5 RES 25K OHM 8SOIC | 957 अर्डरमा थप |
|
| 742C083224JP | RES ARRAY 4 RES 220K OHM 1206 | 5846 अर्डरमा थप |
|
| 752161103GPTR7 | RES ARRAY 14 RES 10K OHM 16DRT | 846 अर्डरमा थप |
|
| YC162-FR-07576RL | RES ARRAY 2 RES 576 OHM 0606 | 995 अर्डरमा थप |
|
| YC324-FK-0737K4L | RES ARRAY 4 RES 37.4K OHM 2012 | 825 अर्डरमा थप |
|
| CAT10A-103J2LF | RESARRAYA 2X0402 10K 5% 63MW CON | 878 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 16102 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.44000 | $0.44 |
| 10 | $0.33579 | $3.3579 |
| 25 | $0.25535 | $6.38375 |
| 50 | $0.18974 | $9.487 |
| 100 | $0.14103 | $14.103 |
| 250 | $0.11916 | $29.79 |
| 500 | $0.10213 | $51.065 |
| 1000 | $0.07781 | $77.81 |
| 5000 | $0.06565 | $328.25 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।