सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | YC324-FK-0791RL |
| LIXINC Part # | YC324-FK-0791RL |
| निर्माता | Yageo |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 4 RES 91 OHM 2012 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | YC324-FK-0791RL PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 16 - May 20 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | YC324-FK-0791RL |
| ब्रान्ड: | Yageo |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | Yageo |
| श्रृंखला: | YC324 |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Isolated |
| प्रतिरोध (ओम): | 91 |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 4 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | - |
| पिनको संख्या: | 8 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 125mW |
| तापमान गुणांक: | ±200ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| अनुप्रयोगहरू: | DDRAM, SDRAM |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 2012, Convex, Long Side Terminals |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | - |
| आकार / आयाम: | 0.200" L x 0.126" W (5.08mm x 3.20mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.028" (0.70mm) |
| 4416P-851-001 | RES ARRAY 8 RES ZERO OHM 16SOIC | 961 अर्डरमा थप |
|
| 4308R-102-225LF | RES ARRAY 4 RES 2.2M OHM 8SIP | 813 अर्डरमा थप |
|
| 767165192APTR13 | RES NTWRK 28 RES MULT OHM 16SOIC | 898 अर्डरमा थप |
|
| 4610M-102-104LF | RES ARRAY 5 RES 100K OHM 10SIP | 922 अर्डरमा थप |
|
| LT5400ACMS8E-3#PBF | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8TSSOP | 911 अर्डरमा थप |
|
| CRA06S083360RJTA | RES ARRAY 4 RES 360 OHM 1206 | 5049 अर्डरमा थप |
|
| MDP16031K00GE04 | RES ARRAY 8 RES 1K OHM 16DIP | 1039 अर्डरमा थप |
|
| AF164-FR-0761K9L | RES ARRAY 4 RES 61.9K OHM 1206 | 963 अर्डरमा थप |
|
| 766161104GP | RES ARRAY 15 RES 100K OHM 16SOIC | 826 अर्डरमा थप |
|
| TC164-FR-073K3L | RES ARRAY 4 RES 3.3K OHM 1206 | 10589 अर्डरमा थप |
|
| 768163564GP | RES ARRAY 8 RES 560K OHM 16SOIC | 986 अर्डरमा थप |
|
| TC124-FR-0776K8L | RES ARRAY 4 RES 76.8K OHM 0804 | 914 अर्डरमा थप |
|
| MSP06A0147K0GEJ | RES ARRAY 5 RES 47K OHM 6SIP | 804 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10999 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06974 | $0.06974 |
| 4000 | $0.06974 | $278.96 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।