सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | OSOPTA2002CT1 |
| LIXINC Part # | OSOPTA2002CT1 |
| निर्माता | Vishay |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 10 RES 20K OHM 20SSOP |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | OSOPTA2002CT1 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 15 - Apr 19 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | OSOPTA2002CT1 |
| ब्रान्ड: | Vishay |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | Vishay |
| श्रृंखला: | OSOP |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Isolated |
| प्रतिरोध (ओम): | 20k |
| सहिष्णुता: | ±0.25% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 10 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | ±0.025% |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | ±5ppm/°C |
| पिनको संख्या: | 20 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 100mW |
| तापमान गुणांक: | ±25ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| अनुप्रयोगहरू: | - |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 20-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | - |
| आकार / आयाम: | 0.344" L x 0.154" W (8.74mm x 3.91mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.068" (1.73mm) |
| PRA100I4-1KBBBT | SFERNICE THIN FILMS | 821 अर्डरमा थप |
|
| CSC10A0120K0GEK | RES ARRAY 9 RES 20K OHM 10SIP | 884 अर्डरमा थप |
|
| Y1365V0023QT0R | RES ARRAY 4 RES 500 OHM 8SOIC | 862 अर्डरमा थप |
|
| AF164-FR-0756R2L | RES ARRAY 4 RES 56.2 OHM 1206 | 997 अर्डरमा थप |
|
| 4309R-101-471LF | RES ARRAY 8 RES 470 OHM 9SIP | 877 अर्डरमा थप |
|
| YC324-FK-07681KL | RES ARRAY 4 RES 681K OHM 2012 | 846 अर्डरमा थप |
|
| 4114R-2-225 | RES ARRAY 13 RES 2.2M OHM 14DIP | 947 अर्डरमा थप |
|
| 4604X-102-123LF | RES ARRAY 2 RES 12K OHM 4SIP | 851 अर्डरमा थप |
|
| TC124-FR-07309KL | RES ARRAY 4 RES 309K OHM 0804 | 945 अर्डरमा थप |
|
| 4608X-102-271LF | RES ARRAY 4 RES 270 OHM 8SIP | 925 अर्डरमा थप |
|
| EXB-E10C184J | RES ARRAY 8 RES 180K OHM 1608 | 12333 अर्डरमा थप |
|
| YC162-JR-0727KL | RES ARRAY 2 RES 27K OHM 0606 | 873 अर्डरमा थप |
|
| TC124-FR-07196RL | RES ARRAY 4 RES 196 OHM 0804 | 901 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10993 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.32750 | $2.3275 |
| 1000 | $2.20500 | $2205 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।