सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | CAT25-390JALF |
| LIXINC Part # | CAT25-390JALF |
| निर्माता | J.W. Miller / Bourns |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 8 RES 39 OHM 1608 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | CAT25-390JALF PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 11 - May 15 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | CAT25-390JALF |
| ब्रान्ड: | J.W. Miller / Bourns |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | J.W. Miller / Bourns |
| श्रृंखला: | CAT25 |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Bussed |
| प्रतिरोध (ओम): | 39 |
| सहिष्णुता: | ±5% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 8 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | - |
| पिनको संख्या: | 10 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 62.5mW |
| तापमान गुणांक: | ±200ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| अनुप्रयोगहरू: | - |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 1608, Concave, Long Side Terminals |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | - |
| आकार / आयाम: | 0.157" L x 0.083" W (4.00mm x 2.10mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.026" (0.65mm) |
| 4820P-2-513 | RES ARRAY 19 RES 51K OHM 20SOIC | 831 अर्डरमा थप |
|
| 766161270GPTR7 | RES ARRAY 15 RES 27 OHM 16SOIC | 816 अर्डरमा थप |
|
| 742C163471JP | RES ARRAY 8 RES 470 OHM 2506 | 35227 अर्डरमा थप |
|
| 4605X-101-512LF | RES ARRAY 4 RES 5.1K OHM 5SIP | 948 अर्डरमा थप |
|
| ORNTV10025001TS | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 929 अर्डरमा थप |
|
| 4609H-101-562LF | RES ARRAY 8 RES 5.6K OHM 9SIP | 853 अर्डरमा थप |
|
| 4816P-T02-333LF | RES ARRAY 15 RES 33K OHM 16SOIC | 2982 अर्डरमा थप |
|
| YC324-FK-0724K3L | RES ARRAY 4 RES 24.3K OHM 2012 | 898 अर्डरमा थप |
|
| YC248-FR-0713K3L | RES ARRAY 8 RES 13.3K OHM 1606 | 939 अर्डरमा थप |
|
| CAT25-475JALF | RES ARRAY 8 RES 4.7M OHM 1608 | 942 अर्डरमा थप |
|
| CAY16-561J4LF | RES ARRAY 4 RES 560 OHM 1206 | 17370 अर्डरमा थप |
|
| 4114R-2-683LF | RES ARRAY 13 RES 68K OHM 14DIP | 955 अर्डरमा थप |
|
| AF164-FR-07715RL | RES ARRAY 4 RES 715 OHM 1206 | 956 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10943 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06900 | $0.069 |
| 4000 | $0.06900 | $276 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।