सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | 4814P-2-682LF |
| LIXINC Part # | 4814P-2-682LF |
| निर्माता | J.W. Miller / Bourns |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 13 RES 6.8K OHM 14SOIC |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | 4814P-2-682LF PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 11 - May 15 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | 4814P-2-682LF |
| ब्रान्ड: | J.W. Miller / Bourns |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | J.W. Miller / Bourns |
| श्रृंखला: | 4800P |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Bussed |
| प्रतिरोध (ओम): | 6.8k |
| सहिष्णुता: | ±2% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 13 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | - |
| पिनको संख्या: | 14 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 80mW |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| अनुप्रयोगहरू: | Automotive AEC-Q200 |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 14-SOM |
| आकार / आयाम: | 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.094" (2.40mm) |
| 767143124GPTR13 | RES ARRAY 7 RES 120K OHM 14SOIC | 989 अर्डरमा थप |
|
| LT5400BMPMS8E-8#PBF | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8TSSOP | 864 अर्डरमा थप |
|
| YC248-JR-0739RL | RES ARRAY 8 RES 39 OHM 1606 | 929 अर्डरमा थप |
|
| 4605X-101-101LF | RES ARRAY 4 RES 100 OHM 5SIP | 1400 अर्डरमा थप |
|
| 4308R-104-152/332 | RES NETWORK 12 RES MULT OHM 8SIP | 905 अर्डरमा थप |
|
| 4608X-104-221/271L | RES NETWORK 12 RES MULT OHM 8SIP | 975 अर्डरमा थप |
|
| ORNTA4991BT1 | RES ARRAY 4 RES 4.99K OHM 8SOIC | 997 अर्डरमा थप |
|
| 4607X-101-273LF | RES ARRAY 6 RES 27K OHM 7SIP | 977 अर्डरमा थप |
|
| YC358LJK-07270RL | RES ARRAY 8 RES 270 OHM 2512 | 849 अर्डरमा थप |
|
| YC122-JR-076K2L | RES ARRAY 2 RES 6.2K OHM 0404 | 956 अर्डरमा थप |
|
| 4116R-1-163 | RES ARRAY 8 RES 16K OHM 16DIP | 808 अर्डरमा थप |
|
| 4604X-101-392LF | RES ARRAY 3 RES 3.9K OHM 4SIP | 890 अर्डरमा थप |
|
| CSC07A0110K0GPA | RES ARRAY 6 RES 10K OHM 7SIP | 988 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10950 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.45220 | $0.4522 |
| 2000 | $0.44200 | $884 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।