सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | 4114R-2-392LF |
| LIXINC Part # | 4114R-2-392LF |
| निर्माता | J.W. Miller / Bourns |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 13 RES 3.9K OHM 14DIP |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | 4114R-2-392LF PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 11 - May 15 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | 4114R-2-392LF |
| ब्रान्ड: | J.W. Miller / Bourns |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | J.W. Miller / Bourns |
| श्रृंखला: | 4100R |
| प्याकेज: | Tube |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Bussed |
| प्रतिरोध (ओम): | 3.9k |
| सहिष्णुता: | ±2% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 13 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | 50ppm/°C |
| पिनको संख्या: | 14 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 125mW |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| अनुप्रयोगहरू: | - |
| माउन्ट प्रकार: | Through Hole |
| प्याकेज / केस: | 14-DIP (0.300", 7.62mm) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 14-DIP |
| आकार / आयाम: | 0.765" L x 0.300" W (19.43mm x 7.62mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.185" (4.69mm) |
| 4816P-T02-820 | RES ARRAY 15 RES 82 OHM 16SOIC | 976 अर्डरमा थप |
|
| CAY16-150J4LF | RES ARRAY 4 RES 15 OHM 1206 | 960 अर्डरमा थप |
|
| YC324-FK-071K87L | RES ARRAY 4 RES 1.87K OHM 2012 | 926 अर्डरमा थप |
|
| 4420P-T02-680 | RES ARRAY 19 RES 68 OHM 20SOIC | 895 अर्डरमा थप |
|
| CAY16-3300F4LF | RES ARRAY 4 RES 330 OHM 1206 | 10943 अर्डरमा थप |
|
| 766161390GP | RES ARRAY 15 RES 39 OHM 16SOIC | 896 अर्डरमा थप |
|
| MSP10A01100KFEJ | RES ARRAY 9 RES 100K OHM 10SIP | 913 अर्डरमा थप |
|
| 4306R-101-750 | RES ARRAY 5 RES 75 OHM 6SIP | 997 अर्डरमा थप |
|
| YC122-FR-07287KL | RES ARRAY 2 RES 287K OHM 0404 | 997 अर्डरमा थप |
|
| 767163392GP | RES ARRAY 8 RES 3.9K OHM 16SOIC | 932 अर्डरमा थप |
|
| EXB-34V150JV | RES ARRAY 2 RES 15 OHM 0606 | 58212 अर्डरमा थप |
|
| ACASN1003E1003P1AT | RES ARRAY 2 RES 100K OHM 0606 | 3948 अर्डरमा थप |
|
| RM062PJ754CS | RESISTOR ARRAY CONVEX 0201X2R | 995 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10800 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.63175 | $0.63175 |
| 2000 | $0.41600 | $832 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।