सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | EXB-V8V101JV |
| LIXINC Part # | EXB-V8V101JV |
| निर्माता | Panasonic |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 4 RES 100 OHM 1206 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | EXB-V8V101JV PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 17 - Apr 21 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | EXB-V8V101JV |
| ब्रान्ड: | Panasonic |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | Panasonic |
| श्रृंखला: | EXB |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Isolated |
| प्रतिरोध (ओम): | 100 |
| सहिष्णुता: | ±5% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 4 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | - |
| पिनको संख्या: | 8 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 62.5mW |
| तापमान गुणांक: | ±200ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| अनुप्रयोगहरू: | - |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 1206 |
| आकार / आयाम: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.028" (0.70mm) |
| AF162-JR-073KL | RES ARRAY 2 RES 3K OHM 0606 | 905 अर्डरमा थप |
|
| 766143474GP | RES ARRAY 7 RES 470K OHM 14SOIC | 891 अर्डरमा थप |
|
| MNR15ERRPJ561 | RES ARRAY 8 RES 560 OHM 1206 | 2599 अर्डरमा थप |
|
| 4604X-102-333LF | RES ARRAY 2 RES 33K OHM 4SIP | 902 अर्डरमा थप |
|
| EXB-24V6R2JX | RES ARRAY 2 RES 6.2 OHM 0404 | 30438 अर्डरमा थप |
|
| CAY16-684J4LF | RES ARRAY 4 RES 680K OHM 1206 | 818 अर्डरमा थप |
|
| YC162-FR-0733K2L | RES ARRAY 2 RES 33.2K OHM 0606 | 950 अर्डरमा थप |
|
| RAVF102DJT2K70 | RES ARRAY 2 RES 2.7K OHM 0404 | 901 अर्डरमा थप |
|
| 4420P-2-102 | RES ARRAY 19 RES 1K OHM 20SOIC | 915 अर्डरमा थप |
|
| PRA100I4-2K2BWNT | SFERNICE THIN FILMS | 857 अर्डरमा थप |
|
| 766141122GPTR13 | RES ARRAY 13 RES 1.2K OHM 14SOIC | 975 अर्डरमा थप |
|
| 4814P-T02-821 | RES ARRAY 13 RES 820 OHM 14SOIC | 948 अर्डरमा थप |
|
| YC248-FR-07806RL | RES ARRAY 8 RES 806 OHM 1606 | 843 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 15290 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.12000 | $0.12 |
| 5000 | $0.01445 | $72.25 |
| 10000 | $0.01296 | $129.6 |
| 25000 | $0.01190 | $297.5 |
| 50000 | $0.01118 | $559 |
| 125000 | $0.01092 | $1365 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।