सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | 4610X-101-104LF |
| LIXINC Part # | 4610X-101-104LF |
| निर्माता | J.W. Miller / Bourns |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 9 RES 100K OHM 10SIP |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | 4610X-101-104LF PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | 4610X-101-104LF |
| ब्रान्ड: | J.W. Miller / Bourns |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | J.W. Miller / Bourns |
| श्रृंखला: | 4600X |
| प्याकेज: | Bulk |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Bussed |
| प्रतिरोध (ओम): | 100k |
| सहिष्णुता: | ±2% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 9 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | - |
| पिनको संख्या: | 10 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 200mW |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| अनुप्रयोगहरू: | - |
| माउन्ट प्रकार: | Through Hole |
| प्याकेज / केस: | 10-SIP |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 10-SIP |
| आकार / आयाम: | 0.998" L x 0.098" W (25.35mm x 2.49mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.200" (5.08mm) |
| 742C083824JP | RES ARRAY 4 RES 820K OHM 1206 | 869 अर्डरमा थप |
|
| 4116R-2-473LF | RES ARRAY 15 RES 47K OHM 16DIP | 851 अर्डरमा थप |
|
| YC248-FR-07196RL | RES ARRAY 8 RES 196 OHM 1606 | 914 अर्डरमा थप |
|
| TC164-FR-0797K6L | RES ARRAY 4 RES 97.6K OHM 1206 | 928 अर्डरमा थप |
|
| CSC08A01100KGEK | RES ARRAY 7 RES 100K OHM 8SIP | 806 अर्डरमा थप |
|
| 4605X-AP1-332LF | RES ARRAY 4 RES 3.3K OHM 5SIP | 996 अर्डरमा थप |
|
| 4816P-1-511 | RES ARRAY 8 RES 510 OHM 16SOIC | 913 अर्डरमा थप |
|
| RMKMS408-1KBBT | SFERNICE THIN FILMS | 862 अर्डरमा थप |
|
| 4610H-101-122LF | RES ARRAY 9 RES 1.2K OHM 10SIP | 999 अर्डरमा थप |
|
| 4614X-102-822LF | RES ARRAY 7 RES 8.2K OHM 14SIP | 958 अर्डरमा थप |
|
| CN22J104CT | RESARRAY0402X2 5% 100K OHM | 20979 अर्डरमा थप |
|
| RF062PJ105CS | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 | 966 अर्डरमा थप |
|
| RM064PJ301CS | RESISTOR ARRAY INVERTED 0201X4 | 898 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10991 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.55000 | $0.55 |
| 10 | $0.39135 | $3.9135 |
| 25 | $0.30546 | $7.6365 |
| 50 | $0.25829 | $12.9145 |
| 100 | $0.20350 | $20.35 |
| 250 | $0.17219 | $43.0475 |
| 500 | $0.14088 | $70.44 |
| 1000 | $0.10958 | $109.58 |
| 5000 | $0.10410 | $520.5 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।