सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | 744C083101JP |
| LIXINC Part # | 744C083101JP |
| निर्माता | CTS Corporation |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 4 RES 100 OHM 2012 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | 744C083101JP PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | 744C083101JP |
| ब्रान्ड: | CTS Corporation |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | CTS Corporation |
| श्रृंखला: | 744 |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Obsolete |
| सर्किट प्रकार: | Isolated |
| प्रतिरोध (ओम): | 100 |
| सहिष्णुता: | ±5% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 4 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | - |
| पिनको संख्या: | 8 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 125mW |
| तापमान गुणांक: | ±200ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| अनुप्रयोगहरू: | - |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 2012, Concave, Long Side Terminals |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | - |
| आकार / आयाम: | 0.200" L x 0.126" W (5.08mm x 3.20mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.028" (0.70mm) |
| 4308R-101-823LF | RES ARRAY 7 RES 82K OHM 8SIP | 957 अर्डरमा थप |
|
| 4116R-1-114 | RES ARRAY 8 RES 110K OHM 16DIP | 985 अर्डरमा थप |
|
| YC324-FK-07604KL | RES ARRAY 4 RES 604K OHM 2012 | 953 अर्डरमा थप |
|
| TC124-FR-07412KL | RES ARRAY 4 RES 412K OHM 0804 | 958 अर्डरमा थप |
|
| 752103102GP | RES ARRAY 5 RES 1K OHM 10SRT | 992 अर्डरमा थप |
|
| ACASA1001E5001P1AT | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 1206 | 974 अर्डरमा थप |
|
| MPMT1003FT1 | RES NTWRK 2 RES 50K OHM TO236-3 | 986 अर्डरमा थप |
|
| YC164-JR-07330KL | RES ARRAY 4 RES 330K OHM 1206 | 903 अर्डरमा थप |
|
| AF164-FR-076K8L | RES ARRAY 4 RES 6.8K OHM 1206 | 970 अर्डरमा थप |
|
| CAT25-100JALF | RES ARRAY 8 RES 10 OHM 1608 | 873 अर्डरमा थप |
|
| CSC06A01470KGPA | RES ARRAY 5 RES 470K OHM 6SIP | 816 अर्डरमा थप |
|
| 767161820GP | RES ARRAY 15 RES 82 OHM 16SOIC | 950 अर्डरमा थप |
|
| 766161123GPTR7 | RES ARRAY 15 RES 12K OHM 16SOIC | 891 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10961 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.39000 | $0.39 |
| 4000 | $0.06840 | $273.6 |
| 8000 | $0.06156 | $492.48 |
| 12000 | $0.06019 | $722.28 |
| 28000 | $0.05814 | $1627.92 |
| 100000 | $0.05645 | $5645 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।