सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | CN34J330CT |
| LIXINC Part # | CN34J330CT |
| निर्माता | CAL-CHIP ELECTRONICS INC. |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RESARRAY0603X4 5% 33 OHM |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | CN34J330CT PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 11 - May 15 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | CN34J330CT |
| ब्रान्ड: | CAL-CHIP ELECTRONICS INC. |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | CAL-CHIP ELECTRONICS INC. |
| श्रृंखला: | CN |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Isolated |
| प्रतिरोध (ओम): | 33 |
| सहिष्णुता: | ±5% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 4 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | - |
| पिनको संख्या: | 10 |
| शक्ति प्रति तत्व: | - |
| तापमान गुणांक: | ±200ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| अनुप्रयोगहरू: | - |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 1206 |
| आकार / आयाम: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.026" (0.65mm) |
| CAY16-820J8LF | RES ARRAY 8 RES 82 OHM 1506 | 943 अर्डरमा थप |
|
| EXB-A10P394J | RES ARRAY 8 RES 390K OHM 2512 | 862 अर्डरमा थप |
|
| PRA100I4-10KBWBW | SFERNICE THIN FILMS | 969 अर्डरमा थप |
|
| RM062PJ110CS | RESISTOR ARRAY CONVEX 0201X2R | 929 अर्डरमा थप |
|
| 744C083101JP | RES ARRAY 4 RES 100 OHM 2012 | 898 अर्डरमा थप |
|
| 4308R-101-823LF | RES ARRAY 7 RES 82K OHM 8SIP | 940 अर्डरमा थप |
|
| 4116R-1-114 | RES ARRAY 8 RES 110K OHM 16DIP | 962 अर्डरमा थप |
|
| YC324-FK-07604KL | RES ARRAY 4 RES 604K OHM 2012 | 938 अर्डरमा थप |
|
| TC124-FR-07412KL | RES ARRAY 4 RES 412K OHM 0804 | 951 अर्डरमा थप |
|
| 752103102GP | RES ARRAY 5 RES 1K OHM 10SRT | 913 अर्डरमा थप |
|
| ACASA1001E5001P1AT | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 1206 | 964 अर्डरमा थप |
|
| MPMT1003FT1 | RES NTWRK 2 RES 50K OHM TO236-3 | 923 अर्डरमा थप |
|
| YC164-JR-07330KL | RES ARRAY 4 RES 330K OHM 1206 | 976 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 35817 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01000 | $0.01 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।