सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RAVF164DJT180R |
| LIXINC Part # | RAVF164DJT180R |
| निर्माता | Stackpole Electronics, Inc. |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 4 RES 180 OHM 1206 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RAVF164DJT180R PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 16 - May 20 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RAVF164DJT180R |
| ब्रान्ड: | Stackpole Electronics, Inc. |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | Stackpole Electronics, Inc. |
| श्रृंखला: | RAVF |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Isolated |
| प्रतिरोध (ओम): | 180 |
| सहिष्णुता: | ±5% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 4 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | - |
| पिनको संख्या: | 8 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 62.5mW |
| तापमान गुणांक: | ±200ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| अनुप्रयोगहरू: | Automotive AEC-Q200 |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | - |
| आकार / आयाम: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.024" (0.60mm) |
| YC324-FK-071K37L | RES ARRAY 4 RES 1.37K OHM 2012 | 806 अर्डरमा थप |
|
| 4310R-102-823LF | RES ARRAY 5 RES 82K OHM 10SIP | 805 अर्डरमा थप |
|
| 4610X-102-680LF | RES ARRAY 5 RES 68 OHM 10SIP | 4100 अर्डरमा थप |
|
| 4310R-104-471/681L | RES NTWRK 16 RES MULT OHM 10SIP | 891 अर्डरमा थप |
|
| MSP10A0122K0FEJ | RES ARRAY 9 RES 22K OHM 10SIP | 800 अर्डरमा थप |
|
| 77063393P | RES ARRAY 3 RES 39K OHM 6SIP | 891 अर्डरमा थप |
|
| CSC10A03150RGEK | RES ARRAY 5 RES 150 OHM 10SIP | 915 अर्डरमा थप |
|
| 4816P-T01-184LF | RES ARRAY 8 RES 180K OHM 16SOIC | 863 अर्डरमा थप |
|
| YC164-FR-073KL | RES ARRAY 4 RES 3K OHM 1206 | 888 अर्डरमा थप |
|
| Y1747V0008QA0W | RES ARRAY 4 RES 10K OHM 8SOIC | 982 अर्डरमा थप |
|
| YC124-JR-0736RE | RES ARRAY 4 RES 36 OHM 0804 | 903 अर्डरमा थप |
|
| Y1365V0196BT0R | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8SOIC | 946 अर्डरमा थप |
|
| EXB-24V430JX | RES ARRAY 2 RES 43 OHM 0404 | 888 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10933 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00570 | $0.0057 |
| 5000 | $0.00570 | $28.5 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।