सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | 4820P-1-121 |
| LIXINC Part # | 4820P-1-121 |
| निर्माता | J.W. Miller / Bourns |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 10 RES 120 OHM 20SOIC |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | 4820P-1-121 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | 4820P-1-121 |
| ब्रान्ड: | J.W. Miller / Bourns |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | J.W. Miller / Bourns |
| श्रृंखला: | 4800P |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Isolated |
| प्रतिरोध (ओम): | 120 |
| सहिष्णुता: | ±2% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 10 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | - |
| पिनको संख्या: | 20 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 160mW |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| अनुप्रयोगहरू: | Automotive AEC-Q200 |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 20-SOIC (0.220", 5.59mm Width) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 20-SOM |
| आकार / आयाम: | 0.540" L x 0.220" W (13.72mm x 5.59mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.094" (2.40mm) |
| 766161121GPTR7 | RES ARRAY 15 RES 120 OHM 16SOIC | 872 अर्डरमा थप |
|
| YC162-FR-07422KL | RES ARRAY 2 RES 422K OHM 0606 | 950 अर्डरमा थप |
|
| YC122-FR-075K36L | RES ARRAY 2 RES 5.36K OHM 0404 | 942 अर्डरमा थप |
|
| 766161271GP | RES ARRAY 15 RES 270 OHM 16SOIC | 840 अर्डरमा थप |
|
| YC124-FR-075K11L | RES ARRAY 4 RES 5.11K OHM 0804 | 825 अर्डरमा थप |
|
| 4606X-101-101LF | RES ARRAY 5 RES 100 OHM 6SIP | 2222 अर्डरमा थप |
|
| YC164-FR-0712KL | RES ARRAY 4 RES 12K OHM 1206 | 891 अर्डरमा थप |
|
| NOMCA14035001AT5 | RES ARRAY 7 RES 5K OHM 14SOIC | 958 अर्डरमा थप |
|
| TC122-FR-0710KL | RES ARRAY 2 RES 10K OHM 0404 | 983 अर्डरमा थप |
|
| RM2012B-102/104-PBVW10 | RES ARRAY 2 RES MULT OHM 0805 | 976 अर्डरमा थप |
|
| RAVF164DJT180R | RES ARRAY 4 RES 180 OHM 1206 | 923 अर्डरमा थप |
|
| YC324-FK-071K37L | RES ARRAY 4 RES 1.37K OHM 2012 | 912 अर्डरमा थप |
|
| 4310R-102-823LF | RES ARRAY 5 RES 82K OHM 10SIP | 919 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10827 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.50540 | $0.5054 |
| 2000 | $0.49400 | $988 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।