सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | 766161202GPTR7 |
| LIXINC Part # | 766161202GPTR7 |
| निर्माता | CTS Corporation |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 15 RES 2K OHM 16SOIC |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | 766161202GPTR7 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 20 - Apr 24 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | 766161202GPTR7 |
| ब्रान्ड: | CTS Corporation |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | CTS Corporation |
| श्रृंखला: | 766 |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Bussed |
| प्रतिरोध (ओम): | 2k |
| सहिष्णुता: | ±2% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 15 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | - |
| पिनको संख्या: | 16 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 80mW |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| अनुप्रयोगहरू: | - |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | - |
| आकार / आयाम: | 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.069" (1.75mm) |
| ORNV20022502T0 | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 937 अर्डरमा थप |
|
| 4306M-102-331 | RES ARRAY 3 RES 330 OHM 6SIP | 823 अर्डरमा थप |
|
| 4308R-102-620 | RES ARRAY 4 RES 62 OHM 8SIP | 911 अर्डरमा थप |
|
| 766143101GPTR7 | RES ARRAY 7 RES 100 OHM 14SOIC | 862 अर्डरमा थप |
|
| CRA06P0836K20JTA | RES ARRAY 4 RES 6.2K OHM 1206 | 924 अर्डरमा थप |
|
| YC248-FR-0722K1L | RES ARRAY 8 RES 22.1K OHM 1606 | 898 अर्डरमा थप |
|
| 4308R-104-331/471L | RES NETWORK 12 RES MULT OHM 8SIP | 1020 अर्डरमा थप |
|
| CAY10-750J2LF | RES ARRAY 2 RES 75 OHM 0404 | 858 अर्डरमा थप |
|
| YC164-FR-076K2L | RES ARRAY 4 RES 6.2K OHM 1206 | 937 अर्डरमा थप |
|
| 4606X-102-203LF | RES ARRAY 3 RES 20K OHM 6SIP | 962 अर्डरमा थप |
|
| YC162-JR-075K1L | RES ARRAY 2 RES 5.1K OHM 0606 | 917 अर्डरमा थप |
|
| SOMC1603680RGEA | RES ARRAY 8 RES 680 OHM 16SOIC | 943 अर्डरमा थप |
|
| 767145181AP | RES NTWRK 24 RES MULT OHM 14SOIC | 800 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10925 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.16200 | $1.162 |
| 800 | $0.93536 | $748.288 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।