सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | 4310R-102-103LF |
| LIXINC Part # | 4310R-102-103LF |
| निर्माता | J.W. Miller / Bourns |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 5 RES 10K OHM 10SIP |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | 4310R-102-103LF PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 15 - Apr 19 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | 4310R-102-103LF |
| ब्रान्ड: | J.W. Miller / Bourns |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | J.W. Miller / Bourns |
| श्रृंखला: | 4300R |
| प्याकेज: | Bulk |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Isolated |
| प्रतिरोध (ओम): | 10k |
| सहिष्णुता: | ±2% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 5 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | 50ppm/°C |
| पिनको संख्या: | 10 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 300mW |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| अनुप्रयोगहरू: | - |
| माउन्ट प्रकार: | Through Hole |
| प्याकेज / केस: | 10-SIP |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 10-SIP |
| आकार / आयाम: | 0.984" L x 0.085" W (24.99mm x 2.16mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.195" (4.95mm) |
| RF064PJ000CS | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 | 959 अर्डरमा थप |
|
| ORNV50011002T1 | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 827 अर्डरमा थप |
|
| RM062PJ511CS | RESISTOR ARRAY CONVEX 0201X2R | 946 अर्डरमा थप |
|
| CN34J270CT | RESARRAY0603X4 5% 27 OHM | 425932 अर्डरमा थप |
|
| CSC09B012K20GPA | RES ARRAY 8 RES 2.2K OHM 9SIP | 864 अर्डरमा थप |
|
| 766143680GP | RES ARRAY 7 RES 68 OHM 14SOIC | 836 अर्डरमा थप |
|
| 767163272GP | RES ARRAY 8 RES 2.7K OHM 16SOIC | 975 अर्डरमा थप |
|
| 4613X-101-222LF | RES ARRAY 12 RES 2.2K OHM 13SIP | 817 अर्डरमा थप |
|
| 768203105GPTR13 | RES ARRAY 10 RES 1M OHM 20SOIC | 956 अर्डरमा थप |
|
| YC164-JR-0751KL | RES ARRAY 4 RES 51K OHM 1206 | 4358 अर्डरमा थप |
|
| ORNTV20022002T3 | RES NETWORK 5 RES 20K OHM 8SOIC | 927 अर्डरमा थप |
|
| Y1747V0191BA9W | RES ARRAY 4 RES 1K OHM 8SOIC | 944 अर्डरमा थप |
|
| 4610X-101-152LF | RES ARRAY 9 RES 1.5K OHM 10SIP | 2789 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 12230 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.63000 | $1.63 |
| 10 | $1.44371 | $14.4371 |
| 25 | $1.32753 | $33.18825 |
| 50 | $1.21086 | $60.543 |
| 100 | $1.04786 | $104.786 |
| 250 | $0.88486 | $221.215 |
| 500 | $0.74514 | $372.57 |
| 1000 | $0.61940 | $619.4 |
| 5000 | $0.59379 | $2968.95 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।