सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | MNR14ERAPJ510 |
| LIXINC Part # | MNR14ERAPJ510 |
| निर्माता | ROHM Semiconductor |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 4 RES 51 OHM 1206 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | MNR14ERAPJ510 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 20 - Apr 24 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | MNR14ERAPJ510 |
| ब्रान्ड: | ROHM Semiconductor |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | ROHM Semiconductor |
| श्रृंखला: | MNR |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Discontinued at Digi-Key |
| सर्किट प्रकार: | Isolated |
| प्रतिरोध (ओम): | 51 |
| सहिष्णुता: | ±5% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 4 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | - |
| पिनको संख्या: | 8 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 62.5mW |
| तापमान गुणांक: | ±200ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| अनुप्रयोगहरू: | - |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | - |
| आकार / आयाम: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.024" (0.60mm) |
| 768165191AP | RES NTWRK 28 RES MULT OHM 16SOIC | 969 अर्डरमा थप |
|
| TC124-FR-0710R7L | RES ARRAY 4 RES 10.7 OHM 0804 | 903 अर्डरमा थप |
|
| 752091510GP | RES ARRAY 8 RES 51 OHM 9SRT | 903 अर्डरमा थप |
|
| EXB-34V181JV | RES ARRAY 2 RES 180 OHM 0606 | 36715 अर्डरमा थप |
|
| 4606X-102-274LF | RES ARRAY 3 RES 270K OHM 6SIP | 836 अर्डरमा थप |
|
| 4114R-2-392 | RES ARRAY 13 RES 3.9K OHM 14DIP | 959 अर्डरमा थप |
|
| 4308H-102-122 | RES ARRAY 4 RES 1.2K OHM 8SIP | 833 अर्डरमा थप |
|
| RAVF104DJT510K | RES ARRAY 4 RES 510K OHM 0804 | 975 अर्डरमा थप |
|
| TC124-FR-07787KL | RES ARRAY 4 RES 787K OHM 0804 | 848 अर्डरमा थप |
|
| YC248-FR-071K1L | RES ARRAY 8 RES 1.1K OHM 1606 | 936 अर्डरमा थप |
|
| RM3216B-103/503-PBVW10 | RES ARRAY 2 RES MULT OHM 1206 | 908 अर्डरमा थप |
|
| CAY16-623J4LF | RES ARRAY 4 RES 62K OHM 1206 | 975 अर्डरमा थप |
|
| RM064PJ113CS | RESISTOR ARRAY INVERTED 0201X4 | 923 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10913 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10000 | $0.1 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।