सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | YC248-FR-0741R2L |
| LIXINC Part # | YC248-FR-0741R2L |
| निर्माता | Yageo |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 8 RES 41.2 OHM 1606 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | YC248-FR-0741R2L PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 11 - May 15 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | YC248-FR-0741R2L |
| ब्रान्ड: | Yageo |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | Yageo |
| श्रृंखला: | YC248 |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Isolated |
| प्रतिरोध (ओम): | 41.2 |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 8 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | - |
| पिनको संख्या: | 16 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 62.5mW |
| तापमान गुणांक: | ±200ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| अनुप्रयोगहरू: | DDRAM, SDRAM |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 1606, Convex, Long Side Terminals |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | - |
| आकार / आयाम: | 0.157" L x 0.063" W (4.00mm x 1.60mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.022" (0.55mm) |
| YC164-JR-0782KL | RES ARRAY 4 RES 82K OHM 1206 | 919 अर्डरमा थप |
|
| CSC10A0112K0GPA | RES ARRAY 9 RES 12K OHM 10SIP | 853 अर्डरमा थप |
|
| 4416P-T01-104 | RES ARRAY 8 RES 100K OHM 16SOIC | 825 अर्डरमा थप |
|
| EXB-N8V151JX | RES ARRAY 4 RES 150 OHM 0804 | 23206 अर्डरमा थप |
|
| 768163202GPTR13 | RES ARRAY 8 RES 2K OHM 16SOIC | 819 अर्डरमा थप |
|
| CN34J180CT | RESARRAY0603X4 5% 18 OHM | 396000 अर्डरमा थप |
|
| YC162-FR-0733R2L | RES ARRAY 2 RES 33.2 OHM 0606 | 916 अर्डरमा थप |
|
| 767141824GPTR13 | RES ARRAY 13 RES 820K OHM 14SOIC | 861 अर्डरमा थप |
|
| YC164-FR-0760R4L | RES ARRAY 4 RES 60.4 OHM 1206 | 873 अर्डरमा थप |
|
| 766163103GPTR7 | RES ARRAY 8 RES 10K OHM 16SOIC | 2210 अर्डरमा थप |
|
| 4309R-101-622LF | RES ARRAY 8 RES 6.2K OHM 9SIP | 989 अर्डरमा थप |
|
| 4310R-101-683 | RES ARRAY 9 RES 68K OHM 10SIP | 922 अर्डरमा थप |
|
| CS33-278KF222KF | RES THIN FILM NETWORKS | 931 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10805 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06627 | $0.06627 |
| 5000 | $0.06627 | $331.35 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।