सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | 4816P-R2R-502 |
| LIXINC Part # | 4816P-R2R-502 |
| निर्माता | J.W. Miller / Bourns |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES NTWRK 16 RES MULT OHM 16SOIC |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | 4816P-R2R-502 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | 4816P-R2R-502 |
| ब्रान्ड: | J.W. Miller / Bourns |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | J.W. Miller / Bourns |
| श्रृंखला: | 4800P |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | R2R Ladder |
| प्रतिरोध (ओम): | 5k, 10k |
| सहिष्णुता: | ±2% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 16 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | - |
| पिनको संख्या: | 16 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 125mW |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| अनुप्रयोगहरू: | Automotive AEC-Q200 |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 16-SOM |
| आकार / आयाम: | 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.094" (2.40mm) |
| 743C083153JP | RES ARRAY 4 RES 15K OHM 2008 | 1541 अर्डरमा थप |
|
| 4306R-102-334LF | RES ARRAY 3 RES 330K OHM 6SIP | 810 अर्डरमा थप |
|
| ORNTA2002BT1 | RES ARRAY 4 RES 20K OHM 8SOIC | 840 अर्डरमा थप |
|
| TC164-FR-07110KL | RES ARRAY 4 RES 110K OHM 1206 | 808 अर्डरमा थप |
|
| 4420P-2-272 | RES ARRAY 19 RES 2.7K OHM 20SOIC | 828 अर्डरमा थप |
|
| CN24J000CT | RESARRAY0402X4 5% 0 OHM | 893 अर्डरमा थप |
|
| 4605X-101-151LF | RES ARRAY 4 RES 150 OHM 5SIP | 839 अर्डरमा थप |
|
| CAT10-360J4LF | RES ARRAY 4 RES 36 OHM 0804 | 897 अर्डरमा थप |
|
| Y4485V0363BA9W | RES NETWORK 2 RES MULT OHM 1610 | 851 अर्डरमा थप |
|
| EXB-V8V3R0JV | RES ARRAY 4 RES 3 OHM 1206 | 4783 अर्डरमा थप |
|
| TC124-FR-0751KL | RES ARRAY 4 RES 51K OHM 0804 | 958 अर्डरमा थप |
|
| 4816P-1-360 | RES ARRAY 8 RES 36 OHM 16SOIC | 884 अर्डरमा थप |
|
| 4310M-101-183LF | RES ARRAY 9 RES 18K OHM 10SIP | 865 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10985 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.73150 | $0.7315 |
| 2000 | $0.70125 | $1402.5 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।