सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RM064PJ242CS |
| LIXINC Part # | RM064PJ242CS |
| निर्माता | Samsung Electro-Mechanics |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RESISTOR ARRAY INVERTED 0201X4 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RM064PJ242CS PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 11 - May 15 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RM064PJ242CS |
| ब्रान्ड: | Samsung Electro-Mechanics |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | Samsung Electro-Mechanics |
| श्रृंखला: | RM |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Isolated |
| प्रतिरोध (ओम): | 2.4k |
| सहिष्णुता: | ±5% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 4 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | - |
| पिनको संख्या: | 8 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 31.25mW |
| तापमान गुणांक: | ±200ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| अनुप्रयोगहरू: | - |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 0502 (1406 Metric), Long Side Terminals |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | - |
| आकार / आयाम: | 0.055" L x 0.024" W (1.40mm x 0.60mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.013" (0.33mm) |
| Y1685V0060BT0R | RES NETWORK 2 RES MULT OHM 1505 | 975 अर्डरमा थप |
|
| EXB-2HV511JV | RES ARRAY 8 RES 510 OHM 1506 | 869 अर्डरमा थप |
|
| MAX5490MB02000 | MATCHED RESISTOR-DIVIDER NETWORK | 4012 अर्डरमा थप |
|
| CAY10-750J4LF | RES ARRAY 4 RES 75 OHM 0804 | 17989 अर्डरमा थप |
|
| 767161561GP | RES ARRAY 15 RES 560 OHM 16SOIC | 881 अर्डरमा थप |
|
| YC124-FR-071K5L | RES ARRAY 4 RES 1.5K OHM 0804 | 998 अर्डरमा थप |
|
| RP164PJ153CS | RES ARRAY 4 RES 15K OHM 1206 | 6719 अर्डरमा थप |
|
| ACASN1002S5002P1AT | RES ARRAY 2 RES MULT OHM 0606 | 1894 अर्डरमा थप |
|
| Y4485V0459QT9W | RES NETWORK 2 RES MULT OHM 1610 | 961 अर्डरमा थप |
|
| Y1747V0293BA1R | 319205 350R/350R/350R TCR0.2 B A | 842 अर्डरमा थप |
|
| NOMCT16035001BT1 | RES ARRAY 8 RES 5K OHM 16SOIC | 853 अर्डरमा थप |
|
| AF162-JR-0710KL | RES ARRAY 2 RES 10K OHM 0606 | 933 अर्डरमा थप |
|
| CN34J120CT | RESARRAY0603X4 5% 12 OHM | 100997 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10842 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.08403 | $0.08403 |
| 200000 | $0.02685 | $5370 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।