सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | M8340109K2202GCD03 |
| LIXINC Part # | M8340109K2202GCD03 |
| निर्माता | Vishay / Dale |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 9 RES 22K OHM 10SIP |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | M8340109K2202GCD03 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 17 - Apr 21 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | M8340109K2202GCD03 |
| ब्रान्ड: | Vishay / Dale |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | Vishay / Dale |
| श्रृंखला: | Military, MIL-PRF-83401/09, RZ090 |
| प्याकेज: | Tube |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Bussed |
| प्रतिरोध (ओम): | 22k |
| सहिष्णुता: | ±2% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 9 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | - |
| पिनको संख्या: | 10 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 120mW |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| अनुप्रयोगहरू: | Military |
| माउन्ट प्रकार: | Through Hole |
| प्याकेज / केस: | 10-SIP |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 10-SIP |
| आकार / आयाम: | 0.983" L x 0.098" W (24.97mm x 2.49mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.195" (4.95mm) |
| RAVF102DJT75R0 | RES ARRAY 2 RES 75 OHM 0404 | 919 अर्डरमा थप |
|
| 4310R-101-182LF | RES ARRAY 9 RES 1.8K OHM 10SIP | 868 अर्डरमा थप |
|
| YC162-FR-0793K1L | RES ARRAY 2 RES 93.1K OHM 0606 | 802 अर्डरमा थप |
|
| 767141474GPTR13 | RES ARRAY 13 RES 470K OHM 14SOIC | 828 अर्डरमा थप |
|
| TC164-FR-07665KL | RES ARRAY 4 RES 665K OHM 1206 | 859 अर्डरमा थप |
|
| 4607X-101-221LF | RES ARRAY 6 RES 220 OHM 7SIP | 928 अर्डरमा थप |
|
| CAT16-7R5J4LF | RES ARRAY 4 RES 7.5 OHM 1206 | 947 अर्डरमा थप |
|
| 4108R-2-203LF | RNET - THK FILM MOLD DIP | 814 अर्डरमा थप |
|
| 4820P-T01-333LF | RES ARRAY 10 RES 33K OHM 20SOIC | 801 अर्डरमा थप |
|
| SOMC1603330RGEA | RES ARRAY 8 RES 330 OHM 16SOIC | 1130 अर्डरमा थप |
|
| CAT16-3482F4LF | RES ARRAY 4 RES 34.8K OHM 1206 | 955 अर्डरमा थप |
|
| YC248-JR-07470KL | RES ARRAY 8 RES 470K OHM 1606 | 897 अर्डरमा थप |
|
| YC358LJK-0722RL | RES ARRAY 8 RES 22 OHM 2512 | 911 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10938 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $7.79477 | $7.79477 |
| 132 | $7.07333 | $933.67956 |
| 264 | $6.41023 | $1692.30072 |
| 506 | $5.96814 | $3019.87884 |
| 1012 | $5.52605 | $5592.3626 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।