सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | XC6604B171MR-G |
| LIXINC Part # | XC6604B171MR-G |
| निर्माता | Torex Semiconductor Ltd. |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › pmic - भोल्टेज नियामक - रैखिक |
| विवरण | IC REG LINEAR 1.7V 1A SOT26W |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | XC6604B171MR-G PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | XC6604B171MR-G |
| ब्रान्ड: | Torex Semiconductor Ltd. |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | pmic - भोल्टेज नियामक - रैखिक |
| निर्माता: | Torex Semiconductor Ltd. |
| श्रृंखला: | - |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| आउटपुट कन्फिगरेसन: | Positive |
| आउटपुट प्रकार: | Fixed |
| नियामकहरूको संख्या: | 1 |
| भोल्टेज - इनपुट (अधिकतम): | 3V |
| भोल्टेज - आउटपुट (मिनट / निश्चित): | 1.7V |
| भोल्टेज - आउटपुट (अधिकतम): | - |
| भोल्टेज ड्रपआउट (अधिकतम): | 0.208V @ 1A |
| वर्तमान - आउटपुट: | 1A |
| वर्तमान - शान्त (iq): | 143 µA |
| वर्तमान - आपूर्ति (अधिकतम): | - |
| psrr: | 75dB (1kHz) |
| नियन्त्रण सुविधाहरू: | Enable |
| सुरक्षा सुविधाहरू: | Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO) |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | SOT-26W |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | SOT-26W |
| XC6210C20APR-G | IC REG LIN 2.05V 700MA SOT89-5 | 950 अर्डरमा थप |
|
| XC6216B212PR-G | IC REG LINEAR 2.1V 100MA SOT89-5 | 931 अर्डरमा थप |
|
| XC6503A14APR-G | IC REG LIN 1.45V 500MA SOT89-5 | 967 अर्डरमा थप |
|
| XC6204F382PR-G | IC REG LINEAR 3.8V 300MA SOT89-5 | 904 अर्डरमा थप |
|
| XC6203P372PR-G | IC REG LINEAR 3.7V 400MA SOT89 | 919 अर्डरमा थप |
|
| XC6505A531MR-G | IC REG LINEAR 5.3V 200MA SOT25 | 915 अर्डरमा थप |
|
| XC6210C13APR-G | IC REG LIN 1.35V 500MA SOT89-5 | 824 अर्डरमा थप |
|
| XC6901D23BER-G | IC REG LINEAR -2.35V 200MA 6USPC | 834 अर्डरमा थप |
|
| XC6233H161MR-G | IC REG LINEAR 1.6V 200MA SOT25 | 926 अर्डरमा थप |
|
| XD6216B831MR-G | IC REG LINEAR 8.3V 150MA SOT25 | 888 अर्डरमा थप |
|
| XC6233H30BGR-G | IC REG LINEAR 3.05V 200MA 4USP | 887 अर्डरमा थप |
|
| XC6503A20APR-G | IC REG LIN 2.05V 500MA SOT89-5 | 809 अर्डरमा थप |
|
| XC6701BB12ER-G | IC REG LINEAR 11.1V 150MA 6USPC | 849 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10818 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.51940 | $0.5194 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।