सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | XC6901D16BPR-G |
| LIXINC Part # | XC6901D16BPR-G |
| निर्माता | Torex Semiconductor Ltd. |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › pmic - भोल्टेज नियामक - रैखिक |
| विवरण | IC REG LIN -1.65V 200MA SOT89-5 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | XC6901D16BPR-G PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | XC6901D16BPR-G |
| ब्रान्ड: | Torex Semiconductor Ltd. |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | pmic - भोल्टेज नियामक - रैखिक |
| निर्माता: | Torex Semiconductor Ltd. |
| श्रृंखला: | - |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| आउटपुट कन्फिगरेसन: | Negative |
| आउटपुट प्रकार: | Fixed |
| नियामकहरूको संख्या: | 1 |
| भोल्टेज - इनपुट (अधिकतम): | -12.4V |
| भोल्टेज - आउटपुट (मिनट / निश्चित): | -1.65V |
| भोल्टेज - आउटपुट (अधिकतम): | - |
| भोल्टेज ड्रपआउट (अधिकतम): | 0.75V @ 20mA |
| वर्तमान - आउटपुट: | 200mA |
| वर्तमान - शान्त (iq): | 200 µA |
| वर्तमान - आपूर्ति (अधिकतम): | - |
| psrr: | 45dB (1kHz) |
| नियन्त्रण सुविधाहरू: | Enable |
| सुरक्षा सुविधाहरू: | Over Current, Over Temperature |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | SOT-89-5/6 |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | SOT-89-5 |
| XC6701DG22FR-G | IC REG LINEAR 16.2V 150MA SOT223 | 904 अर्डरमा थप |
|
| XC6501B4017R-G | IC REG LINEAR 4V 200MA 4USPN | 833 अर्डरमा थप |
|
| R1141Q251D-TR-FE | IC REG LINEAR 2.5V 120MA SC82AB | 871 अर्डरमा थप |
|
| XC6227C19BPR-G | IC REG LIN 1.95V 700MA SOT89-5 | 941 अर्डरमा थप |
|
| XC6220C201ER-G | IC REG LINEAR 2V 1A 6USPC | 870 अर्डरमा थप |
|
| XC6210D332PR-G | IC REG LINEAR 3.3V 700MA SOT89-5 | 938 अर्डरमा थप |
|
| XC6220A141ER-G | IC REG LINEAR 1.4V 1A 6USPC | 987 अर्डरमा थप |
|
| XC6220C151ER-G | IC REG LINEAR 1.5V 1A 6USPC | 930 अर्डरमा थप |
|
| XC6203E582PR-G | IC REG LINEAR 5.8V 400MA SOT89 | 898 अर्डरमा थप |
|
| XC6210C08ADR-G | IC REG LINEAR 0.85V 500MA 6USPB | 977 अर्डरमा थप |
|
| XC6701B312ER-G | IC REG LINEAR 3.1V 150MA 6USPC | 969 अर्डरमा थप |
|
| XC6217A31AMR-G | IC REG LINEAR 3.15V 200MA SOT25 | 842 अर्डरमा थप |
|
| XC6501B44AGR-G | IC REG LINEAR 4.45V 200MA 4USP | 868 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10828 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.39750 | $0.3975 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।