सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | XC6209B142MR-G |
| LIXINC Part # | XC6209B142MR-G |
| निर्माता | Torex Semiconductor Ltd. |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › pmic - भोल्टेज नियामक - रैखिक |
| विवरण | IC REG LINEAR 1.4V 150MA SOT25 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | XC6209B142MR-G PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | XC6209B142MR-G |
| ब्रान्ड: | Torex Semiconductor Ltd. |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | pmic - भोल्टेज नियामक - रैखिक |
| निर्माता: | Torex Semiconductor Ltd. |
| श्रृंखला: | - |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| आउटपुट कन्फिगरेसन: | Positive |
| आउटपुट प्रकार: | Fixed |
| नियामकहरूको संख्या: | 1 |
| भोल्टेज - इनपुट (अधिकतम): | 10V |
| भोल्टेज - आउटपुट (मिनट / निश्चित): | 1.4V |
| भोल्टेज - आउटपुट (अधिकतम): | - |
| भोल्टेज ड्रपआउट (अधिकतम): | 0.7V @ 100mA |
| वर्तमान - आउटपुट: | 150mA |
| वर्तमान - शान्त (iq): | 50 µA |
| वर्तमान - आपूर्ति (अधिकतम): | - |
| psrr: | 70dB (10kHz) |
| नियन्त्रण सुविधाहरू: | Enable |
| सुरक्षा सुविधाहरू: | Over Current |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | SC-74A, SOT-753 |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | SOT-25 |
| XC6501P44AHR-G | IC REG LINEAR 4.45V 200MA 3USP | 921 अर्डरमा थप |
|
| UPC7812AHF(23)-AZ | IC REG LINEAR 12V POS VOLT | 3988 अर्डरमा थप |
|
| XC6220A09BER-G | IC REG LINEAR 0.95V 700MA 6USPC | 965 अर्डरमा थप |
|
| XC6204B312PR-G | IC REG LINEAR 3.1V 150MA SOT89-5 | 861 अर्डरमा थप |
|
| XC6702D691PR-G | IC REG LINEAR 6.9V 300MA SOT89-5 | 956 अर्डरमा थप |
|
| XC6215P232HR-G | IC REG LINEAR 2.3V 150MA 3USP | 985 अर्डरमा थप |
|
| XC6221C3427R-G | IC REG LINEAR 3.4V 200MA 4USPN | 806 अर्डरमा थप |
|
| XC6501B20B0R-G | IC REG LIN 2.05V 200MA WLP-4-01 | 884 अर्डरमा थप |
|
| XC6505B491MR-G | IC REG LINEAR 4.9V 200MA SOT25 | 959 अर्डरमा थप |
|
| XC6702DG91ER-G | IC REG LINEAR 16.9V 300MA 6USPC | 907 अर्डरमा थप |
|
| XC6233H3419R-G | IC REG LIN 3.4V 200MA USPQ-4B04 | 856 अर्डरमा थप |
|
| XC6220B10BER-G | IC REG LINEAR 1.05V 700MA 6USPC | 944 अर्डरमा थप |
|
| XC6702DF61ER-G | IC REG LINEAR 15.6V 300MA 6USPC | 964 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10984 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.26897 | $0.26897 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।