सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | XC6503D241MR-G |
| LIXINC Part # | XC6503D241MR-G |
| निर्माता | Torex Semiconductor Ltd. |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › pmic - भोल्टेज नियामक - रैखिक |
| विवरण | IC REG LINEAR 2.4V 500MA SOT25 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | XC6503D241MR-G PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | XC6503D241MR-G |
| ब्रान्ड: | Torex Semiconductor Ltd. |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | pmic - भोल्टेज नियामक - रैखिक |
| निर्माता: | Torex Semiconductor Ltd. |
| श्रृंखला: | - |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| आउटपुट कन्फिगरेसन: | Positive |
| आउटपुट प्रकार: | Fixed |
| नियामकहरूको संख्या: | 1 |
| भोल्टेज - इनपुट (अधिकतम): | 6V |
| भोल्टेज - आउटपुट (मिनट / निश्चित): | 2.4V |
| भोल्टेज - आउटपुट (अधिकतम): | - |
| भोल्टेज ड्रपआउट (अधिकतम): | 0.31V @ 300mA |
| वर्तमान - आउटपुट: | 500mA |
| वर्तमान - शान्त (iq): | 30 µA |
| वर्तमान - आपूर्ति (अधिकतम): | - |
| psrr: | 55dB (1kHz) |
| नियन्त्रण सुविधाहरू: | Enable |
| सुरक्षा सुविधाहरू: | Over Current, Over Temperature |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | SC-74A, SOT-753 |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | SOT-25 |
| XC6218P222HR-G | IC REG LINEAR 2.2V 200MA 3USP | 933 अर्डरमा थप |
|
| XC6702DA91PR-G | IC REG LIN 10.9V 300MA SOT89-5 | 979 अर्डरमा थप |
|
| XC6701DJ02JR-G | IC REG LINEAR 18V 150MA TO252 | 901 अर्डरमा थप |
|
| XC6233H33B9R-G | IC REG LIN 3.35V 200MA USPQ-4B04 | 905 अर्डरमा थप |
|
| XC6701D672PR-G | IC REG LINEAR 6.7V 150MA SOT89 | 909 अर्डरमा थप |
|
| XC6701A272ER-G | IC REG LINEAR 2.7V 100MA 6USPC | 807 अर्डरमा थप |
|
| XC6201P262PR-G | IC REG LINEAR 2.6V 250MA SOT89 | 825 अर्डरमा थप |
|
| XC6222A201ER-G | IC REG LINEAR 2V 700MA 6USPC | 874 अर्डरमा थप |
|
| XC6221C462MR-G | IC REG LINEAR 4.6V 200MA SOT25 | 981 अर्डरमा थप |
|
| XC6210C10ADR-G | IC REG LINEAR 1.05V 500MA 6USPB | 887 अर्डरमा थप |
|
| RP150K001A-TR | IC REG LINEAR POS ADJ 300MA 8DFN | 806 अर्डरमा थप |
|
| XC6701AD02MR-G | IC REG LINEAR 13V 150MA SOT25 | 917 अर्डरमा थप |
|
| XC6220D111MR-G | IC REG LINEAR 1.1V 700MA SOT25 | 906 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10965 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.26897 | $0.26897 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।