सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | L79L15ACD |
| LIXINC Part # | L79L15ACD |
| निर्माता | STMicroelectronics |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › pmic - भोल्टेज नियामक - रैखिक |
| विवरण | IC REG LINEAR -15V 100MA 8SO |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | L79L15ACD PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | L79L15ACD |
| ब्रान्ड: | STMicroelectronics |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | pmic - भोल्टेज नियामक - रैखिक |
| निर्माता: | STMicroelectronics |
| श्रृंखला: | - |
| प्याकेज: | Tube |
| अंश स्थिति: | Obsolete |
| आउटपुट कन्फिगरेसन: | Negative |
| आउटपुट प्रकार: | Fixed |
| नियामकहरूको संख्या: | 1 |
| भोल्टेज - इनपुट (अधिकतम): | -35V |
| भोल्टेज - आउटपुट (मिनट / निश्चित): | -15V |
| भोल्टेज - आउटपुट (अधिकतम): | - |
| भोल्टेज ड्रपआउट (अधिकतम): | - |
| वर्तमान - आउटपुट: | 100mA |
| वर्तमान - शान्त (iq): | 6 mA |
| वर्तमान - आपूर्ति (अधिकतम): | 6.5 mA |
| psrr: | 39dB (120Hz) |
| नियन्त्रण सुविधाहरू: | - |
| सुरक्षा सुविधाहरू: | Over Temperature, Short Circuit |
| सञ्चालन तापमान: | 0°C ~ 125°C |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 8-SO |
| L4987CPT120 | IC REG LINEAR 12V 200MA PPAK | 915 अर्डरमा थप |
|
| AP1115AY50G-13 | IC REG LINEAR 5V 600MA SOT89-3 | 881 अर्डरमा थप |
|
| LD39115J10R | IC REG LINEAR 1V 150MA 4FLIPCHIP | 952 अर्डरमा थप |
|
| AS1362-BTTT-18 | IC REG LIN 1.8V 300MA TSOT23-6 | 873 अर्डरमा थप |
|
| MAX1976AEZT300+T | IC REG LINEAR 3V 300MA TSOT23-6 | 889 अर्डरमा थप |
|
| ISL9014AIRNCZ-T | IC REG LINEAR 3.3V/1.8V 10DFN | 947 अर्डरमा थप |
|
| LT3060IDC-3.3 | IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8DFN | 842 अर्डरमा थप |
|
| STV8131 | IC REG LIN 5/8V 1A/1A 7HEPTAWATT | 959 अर्डरमा थप |
|
| RT9193-28GU5 | IC REG LINEAR 2.8V 300MA SC70-5 | 828 अर्डरमा थप |
|
| NJM78L24A | IC REG LINEAR 24V 100MA TO92-3 | 903 अर्डरमा थप |
|
| MCP1703T-3302E/CBVAO | IC REG LIN 3.3V 250MA SOT23A-3 | 839 अर्डरमा थप |
|
| AS1375-BTDT-27 | IC REG LINEAR 2.7V 200MA 6TDFN | 977 अर्डरमा थप |
|
| NJM2370R37-TE1 | IC REG LINEAR 3.7V 150MA 8VSP | 870 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10837 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।