सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RP110N281D-TR-FE |
| LIXINC Part # | RP110N281D-TR-FE |
| निर्माता | Rochester Electronics |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › pmic - भोल्टेज नियामक - रैखिक |
| विवरण | IC REG LINEAR FIXED POS LDO REG |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RP110N281D-TR-FE PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RP110N281D-TR-FE |
| ब्रान्ड: | Rochester Electronics |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | pmic - भोल्टेज नियामक - रैखिक |
| निर्माता: | Rochester Electronics |
| श्रृंखला: | RP110x |
| प्याकेज: | Bulk |
| अंश स्थिति: | Active |
| आउटपुट कन्फिगरेसन: | Positive |
| आउटपुट प्रकार: | Fixed |
| नियामकहरूको संख्या: | 1 |
| भोल्टेज - इनपुट (अधिकतम): | 5.25V |
| भोल्टेज - आउटपुट (मिनट / निश्चित): | 2.8V |
| भोल्टेज - आउटपुट (अधिकतम): | - |
| भोल्टेज ड्रपआउट (अधिकतम): | 0.4V @ 150mA |
| वर्तमान - आउटपुट: | 150mA |
| वर्तमान - शान्त (iq): | 2 µA |
| वर्तमान - आपूर्ति (अधिकतम): | - |
| psrr: | - |
| नियन्त्रण सुविधाहरू: | Enable |
| सुरक्षा सुविधाहरू: | Over Current |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | SC-74A, SOT-753 |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | SOT-23-5 |
| MIC5335-SNYMT-TR | IC REG LINEAR 2.85V/3.3V 6TMLF | 809 अर्डरमा थप |
|
| NCP4687DH15T1G | IC REG LINEAR VOLT REG LDO 500MA | 1990 अर्डरमा थप |
|
| TLV74315PDQNR | IC REG LINEAR 1.5V 300MA 4X2SON | 843 अर्डरमा थप |
|
| LT3066IMSE-3.3#PBF | IC REG LINEAR 3.3V 500MA 12MSOP | 989 अर्डरमा थप |
|
| TCR3DF275,LM(CT | IC REG LINEAR 2.75V 300MA SMV | 6919 अर्डरमा थप |
|
| MIC5301-3.0YD5-TR | IC REG LINEAR 3V 150MA TSOT23-5 | 874 अर्डरमा थप |
|
| RP111H331B-T1-JE | IC REG LINEAR 3.3V 500MA SOT89-5 | 947 अर्डरमा थप |
|
| S-1711A2J15-I6T1U | IC REG LIN 1.5/2.85V 150MA SNT6A | 861 अर्डरमा थप |
|
| NCV8560SN500T1G | IC REG LINEAR 5V 150MA 5TSOP | 2709 अर्डरमा थप |
|
| S-13R1E33-I4T1U3 | IC REG LINEAR 3.3V 150MA SNT4A | 890 अर्डरमा थप |
|
| UA78L12ACD | IC REG LINEAR 12V 100MA 8SOIC | 3222 अर्डरमा थप |
|
| LP3981ILDX-2.7/NOPB | IC REG LINEAR 2.7V 300MA 6WSON | 27869 अर्डरमा थप |
|
| MIC2211-PNYML-TR | IC REG LINEAR 3V/2.85V 10MLF | 811 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 76525 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.29000 | $0.29 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।