सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | LM317LZ |
| LIXINC Part # | LM317LZ |
| निर्माता | STMicroelectronics |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › pmic - भोल्टेज नियामक - रैखिक |
| विवरण | IC REG LIN POS ADJ 100MA TO92-3 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | LM317LZ PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | LM317LZ |
| ब्रान्ड: | STMicroelectronics |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | pmic - भोल्टेज नियामक - रैखिक |
| निर्माता: | STMicroelectronics |
| श्रृंखला: | - |
| प्याकेज: | Bag |
| अंश स्थिति: | Active |
| आउटपुट कन्फिगरेसन: | Positive |
| आउटपुट प्रकार: | Adjustable |
| नियामकहरूको संख्या: | 1 |
| भोल्टेज - इनपुट (अधिकतम): | 40V |
| भोल्टेज - आउटपुट (मिनट / निश्चित): | 1.2V |
| भोल्टेज - आउटपुट (अधिकतम): | 37V |
| भोल्टेज ड्रपआउट (अधिकतम): | - |
| वर्तमान - आउटपुट: | 100mA |
| वर्तमान - शान्त (iq): | - |
| वर्तमान - आपूर्ति (अधिकतम): | - |
| psrr: | 80dB ~ 65dB (120Hz) |
| नियन्त्रण सुविधाहरू: | - |
| सुरक्षा सुविधाहरू: | Over Temperature, Short Circuit |
| सञ्चालन तापमान: | 0°C ~ 125°C |
| माउन्ट प्रकार: | Through Hole |
| प्याकेज / केस: | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | TO-92-3 |
| XC6201P252MR-G | IC REG LINEAR 2.5V 250MA SOT25 | 1840 अर्डरमा थप |
|
| LT3082EST#TRPBF | IC REG LIN POS ADJ 200MA SOT223 | 2724 अर्डरमा थप |
|
| NCV8752BMX18TCG | IC REG LINEAR 1.8V 200MA 6XDFN | 921 अर्डरमा थप |
|
| LT3071MPUFD#TRPBF | IC REG LINEAR 0.8V 5A 28QFN | 969 अर्डरमा थप |
|
| LDK320AM-R | IC REG LIN POS ADJ 200MA SOT23-5 | 834 अर्डरमा थप |
|
| MIC5255-2.6BM5TR | IC REG LINEAR MICROCAP CMOS LDO | 33960 अर्डरमा थप |
|
| TC1262-2.5VAB | IC REG LINEAR 2.5V 500MA TO220-3 | 993 अर्डरमा थप |
|
| RP131S091B-E2-FE | IC REG LINEAR 0.9V 1A 6HSOP | 808 अर्डरमा थप |
|
| TPS70612DRVR | IC REG LINEAR 1.2V 150MA 6WSON | 3150 अर्डरमा थप |
|
| LT1118CS8-2.5#TRPBF | IC REG LINEAR 2.5V 800MA 8SOIC | 961 अर्डरमा थप |
|
| TPS70148PWP | IC REG LINEAR 3.3V/1.5V 20HTSSOP | 963 अर्डरमा थप |
|
| LT1965EDD-3.3#PBF | IC REG LINEAR 3.3V 1.1A 8DFN | 5071 अर्डरमा थप |
|
| MC78PC28NTR | IC REG LINEAR FIXED LDO REG | 139343 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 11083 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.44000 | $0.44 |
| 10 | $0.35737 | $3.5737 |
| 100 | $0.24350 | $24.35 |
| 500 | $0.18261 | $91.305 |
| 1000 | $0.13696 | $136.96 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।