सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | MIC37501-2.5BR |
| LIXINC Part # | MIC37501-2.5BR |
| निर्माता | Rochester Electronics |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › pmic - भोल्टेज नियामक - रैखिक |
| विवरण | IC REG LINEAR 2.5V 5A SPAK-7 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | MIC37501-2.5BR PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | MIC37501-2.5BR |
| ब्रान्ड: | Rochester Electronics |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | pmic - भोल्टेज नियामक - रैखिक |
| निर्माता: | Rochester Electronics |
| श्रृंखला: | - |
| प्याकेज: | Bulk |
| अंश स्थिति: | Obsolete |
| आउटपुट कन्फिगरेसन: | Positive |
| आउटपुट प्रकार: | Fixed |
| नियामकहरूको संख्या: | 1 |
| भोल्टेज - इनपुट (अधिकतम): | 6V |
| भोल्टेज - आउटपुट (मिनट / निश्चित): | 2.5V |
| भोल्टेज - आउटपुट (अधिकतम): | - |
| भोल्टेज ड्रपआउट (अधिकतम): | 0.5V @ 5A |
| वर्तमान - आउटपुट: | 5A |
| वर्तमान - शान्त (iq): | - |
| वर्तमान - आपूर्ति (अधिकतम): | - |
| psrr: | - |
| नियन्त्रण सुविधाहरू: | Enable |
| सुरक्षा सुविधाहरू: | Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 125°C |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | SPak-7 (7 leads + Tab) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | S-PAK-7 |
| TLE4284DV50ATMA1 | IC REG LINEAR 5V 1A TO252-3-11 | 1279 अर्डरमा थप |
|
| LP3985IM5-2.5 | IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5 | 2983 अर्डरमा थप |
|
| NCP170BMX330TCG | IC REG LINEAR 3.3V 150MA 4XDFN | 300090991 अर्डरमा थप |
|
| MIC5203-5.0BM5 | IC REG LINEAR LDO POS VOLT | 12164 अर्डरमा थप |
|
| BD30HA3MEFJ-ME2 | IC REG LINEAR 3V 300MA 8HTSOP | 3317 अर्डरमा थप |
|
| LM2931ACTVG | IC REG LIN POS ADJ 100MA TO220-5 | 3845275 अर्डरमा थप |
|
| ISL9014IRCJZ-T | IC REG LINEAR 300MA 10DFN | 7333 अर्डरमा थप |
|
| S-1121B27MC-N2MTFG | IC REG LINEAR 2.7V 150MA SOT23-5 | 855 अर्डरमा थप |
|
| AP7343Q-33W5-7 | IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT25 | 93851 अर्डरमा थप |
|
| TC1262-5.0VDBTR | IC REG LINEAR 5V 500MA SOT223-3 | 2342 अर्डरमा थप |
|
| ADP160AUJZ-1.5-R7 | IC REG LINEAR 1.5V 150MA TSOT5 | 1360 अर्डरमा थप |
|
| S-13A1C16-A6T1U3 | IC REG LINEAR 1.6V 1A HSNT-6A | 811 अर्डरमा थप |
|
| KA78L08AZTA | IC REG LINEAR 8V 100MA TO92-3 | 4827 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 11144 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.08000 | $2.08 |
| 192 | $2.08000 | $399.36 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।