सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | R1180Q131B-TR-FE |
| LIXINC Part # | R1180Q131B-TR-FE |
| निर्माता | RICOH Electronic Devices Co., LTD. |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › pmic - भोल्टेज नियामक - रैखिक |
| विवरण | IC REG LINEAR 1.3V 150MA SC82AB |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | R1180Q131B-TR-FE PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | R1180Q131B-TR-FE |
| ब्रान्ड: | RICOH Electronic Devices Co., LTD. |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | pmic - भोल्टेज नियामक - रैखिक |
| निर्माता: | RICOH Electronic Devices Co., LTD. |
| श्रृंखला: | R1180x |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| आउटपुट कन्फिगरेसन: | Positive |
| आउटपुट प्रकार: | Fixed |
| नियामकहरूको संख्या: | 1 |
| भोल्टेज - इनपुट (अधिकतम): | 6V |
| भोल्टेज - आउटपुट (मिनट / निश्चित): | 1.3V |
| भोल्टेज - आउटपुट (अधिकतम): | - |
| भोल्टेज ड्रपआउट (अधिकतम): | 1.1V @ 150mA |
| वर्तमान - आउटपुट: | 150mA |
| वर्तमान - शान्त (iq): | 1.5 µA |
| वर्तमान - आपूर्ति (अधिकतम): | - |
| psrr: | - |
| नियन्त्रण सुविधाहरू: | Enable |
| सुरक्षा सुविधाहरू: | Over Current |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 85°C |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | SC-82A, SOT-343 |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | SC-82AB |
| MAX5087BATE/V+T | IC REG LIN POS ADJ 400MA 16TQFN | 835 अर्डरमा थप |
|
| REG103FA-3 | IC REG LIN 3V 500MA DDPAK/TO263 | 14994 अर्डरमा थप |
|
| LP8345CLD-2.5/NOPB | IC REG LINEAR 2.5V 500MA 6WSON | 852 अर्डरमा थप |
|
| S-1132B43-U5T1U | IC REG LINEAR 4.3V 300MA SOT89-5 | 959 अर्डरमा थप |
|
| TPS79918QDDCRQ1 | IC REG LINEAR 1.8V 200MA SOT23-5 | 30098 अर्डरमा थप |
|
| NCV511SN25T1G | IC REG LINEAR 2.5V 150MA 5TSOP | 984 अर्डरमा थप |
|
| S-817B12AUA-CWBT2G | IC REG LINEAR 1.2V 20MA SOT89-3 | 924 अर्डरमा थप |
|
| LP3991TLX-1.8/NOPB | IC REG LINEAR 1.8V 300MA 4DSBGA | 3844 अर्डरमा थप |
|
| LT1761ES5-BYP#TRPBF | IC REG LIN POS ADJ 100MA TSOT23 | 18389 अर्डरमा थप |
|
| MIC5245-3.0BM5TR | IC REG LINEAR MICROCAP CMOS LDO | 1978 अर्डरमा थप |
|
| MPQ2013AGQ-5-AEC1-Z | IC REG LINEAR 5V 150MA 8QFN | 811 अर्डरमा थप |
|
| S-1312D30-A4T2U3 | IC REG LINEAR 3V 150MA HSNT4-B | 856 अर्डरमा थप |
|
| S-1312A24-M5T1U3 | IC REG LINEAR 2.4V 150MA SOT23-5 | 887 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10933 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.23055 | $0.23055 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।