सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | ADP1712AUJZ-1.1-R7 |
| LIXINC Part # | ADP1712AUJZ-1.1-R7 |
| निर्माता | Rochester Electronics |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › pmic - भोल्टेज नियामक - रैखिक |
| विवरण | IC REG LINEAR 1.1V 300MA TSOT5 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | ADP1712AUJZ-1.1-R7 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | ADP1712AUJZ-1.1-R7 |
| ब्रान्ड: | Rochester Electronics |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | pmic - भोल्टेज नियामक - रैखिक |
| निर्माता: | Rochester Electronics |
| श्रृंखला: | - |
| प्याकेज: | Bulk |
| अंश स्थिति: | Obsolete |
| आउटपुट कन्फिगरेसन: | Positive |
| आउटपुट प्रकार: | Fixed |
| नियामकहरूको संख्या: | 1 |
| भोल्टेज - इनपुट (अधिकतम): | 5.5V |
| भोल्टेज - आउटपुट (मिनट / निश्चित): | 1.1V |
| भोल्टेज - आउटपुट (अधिकतम): | - |
| भोल्टेज ड्रपआउट (अधिकतम): | 0.23V @ 300mA |
| वर्तमान - आउटपुट: | 300mA |
| वर्तमान - शान्त (iq): | 70 µA |
| वर्तमान - आपूर्ति (अधिकतम): | 420 µA |
| psrr: | 65dB (1kHz) |
| नियन्त्रण सुविधाहरू: | Enable, Soft Start |
| सुरक्षा सुविधाहरू: | Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO) |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | TSOT-5 |
| TCR2EF32,LM(CT | IC REG LINEAR 3.2V 200MA SMV | 6772 अर्डरमा थप |
|
| LP2952AIM-3.3 | IC REG LIN POS ADJ 250MA 16SOIC | 971 अर्डरमा थप |
|
| UA7805CKTTR | IC REG LIN 5V 1.5A DDPAK/TO263-3 | 12040 अर्डरमा थप |
|
| S-13R1G14-M5T1U3 | IC REG LINEAR 1.4V 150MA SOT23-5 | 920 अर्डरमा थप |
|
| MAX8511EXK33+T | IC REG LINEAR 3.3V 120MA SC70-5 | 13419 अर्डरमा थप |
|
| R1501J092B-T1-JE | IC REG LINEAR 9.2V 1A TO252-5-P2 | 923 अर्डरमा थप |
|
| RN5RZ35AA-TR-FE | IC REG LINEAR 3.5V 100MA SOT23-5 | 931 अर्डरमा थप |
|
| S-1155B15-U5T1G | IC REG LINEAR 1.5V 500MA SOT89-5 | 963 अर्डरमा थप |
|
| LP38841S-1.2/NOPB | IC REG LINEAR 1.2V 800MA DDPAK | 924 अर्डरमा थप |
|
| BDJ2GA5WEFJ-E2 | IC REG LINEAR 12V 500MA 8HTSOP | 3362 अर्डरमा थप |
|
| AP2112R5-2.6TRG1 | IC REG LINEAR 2.6V 600MA SOT89-5 | 840 अर्डरमा थप |
|
| LT3050EDDB#TRMPBF | IC REG LIN POS ADJ 100MA 12DFN | 1352 अर्डरमा थप |
|
| UA78L09CLPR | IC REG LINEAR FIXED STNDRD REG | 2933 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 29076 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.64000 | $0.64 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।