सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | L7812CV |
| LIXINC Part # | L7812CV |
| निर्माता | STMicroelectronics |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › pmic - भोल्टेज नियामक - रैखिक |
| विवरण | IC REG LINEAR 12V 1.5A TO220AB |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | L7812CV PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | L7812CV |
| ब्रान्ड: | STMicroelectronics |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | pmic - भोल्टेज नियामक - रैखिक |
| निर्माता: | STMicroelectronics |
| श्रृंखला: | - |
| प्याकेज: | Tube |
| अंश स्थिति: | Active |
| आउटपुट कन्फिगरेसन: | Positive |
| आउटपुट प्रकार: | Fixed |
| नियामकहरूको संख्या: | 1 |
| भोल्टेज - इनपुट (अधिकतम): | 35V |
| भोल्टेज - आउटपुट (मिनट / निश्चित): | 12V |
| भोल्टेज - आउटपुट (अधिकतम): | - |
| भोल्टेज ड्रपआउट (अधिकतम): | 2V @ 1A (Typ) |
| वर्तमान - आउटपुट: | 1.5A |
| वर्तमान - शान्त (iq): | 8 mA |
| वर्तमान - आपूर्ति (अधिकतम): | - |
| psrr: | 55dB (120Hz) |
| नियन्त्रण सुविधाहरू: | - |
| सुरक्षा सुविधाहरू: | Over Temperature, Short Circuit |
| सञ्चालन तापमान: | 0°C ~ 125°C |
| माउन्ट प्रकार: | Through Hole |
| प्याकेज / केस: | TO-220-3 |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | TO-220AB |
| XC6204F432MR-G | IC REG LINEAR 4.3V 300MA SOT25 | 912 अर्डरमा थप |
|
| XC6203E442MR-G | IC REG LINEAR 4.4V 400MA SOT23 | 936 अर्डरमा थप |
|
| ST732M50R | IC REG LINEAR 5V 300MA SOT23-5 | 1204 अर्डरमा थप |
|
| LP2985A-10DBVT | IC REG LINEAR 10V 150MA SOT23-5 | 1560 अर्डरमा थप |
|
| L4931CD120-TR | IC REG LINEAR 12V 250MA 8SO | 1492 अर्डरमा थप |
|
| S-13A1D00-U5T1U3 | IC REG LINEAR POS ADJ 1A SOT89-5 | 913 अर्डरमा थप |
|
| CS5204-1GDPR3 | IC REG LINEAR POS ADJ 4A D2PAK-3 | 1623 अर्डरमा थप |
|
| LP38502TJ-ADJ/NOPB | IC REG LIN POS ADJ 1.5A TO263 | 1474 अर्डरमा थप |
|
| RP114K121D-TR | IC REG LIN 1.2V 300MA DFN1010-4 | 897 अर्डरमा थप |
|
| RP130N151A-TR-FE | IC REG LINEAR 1.5V 150MA SOT23-5 | 860 अर्डरमा थप |
|
| LT3060HTS8#TRMPBF | IC REG LIN POS ADJ 100MA TSOT23 | 1948 अर्डरमा थप |
|
| MIC2214-GMYML-TR | IC REG LINEAR 1.8V/2.8V 10MLF | 3589 अर्डरमा थप |
|
| TPS709B33DBVT | IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5 | 1116 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 23953 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.49000 | $0.49 |
| 50 | $0.39418 | $19.709 |
| 100 | $0.31523 | $31.523 |
| 500 | $0.24770 | $123.85 |
| 1000 | $0.19141 | $191.41 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।