सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | LM317AEMP |
| LIXINC Part # | LM317AEMP |
| निर्माता | Texas Instruments |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › pmic - भोल्टेज नियामक - रैखिक |
| विवरण | IC REG LIN POS ADJ 1.5A SOT223-4 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | LM317AEMP PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | LM317AEMP |
| ब्रान्ड: | Texas Instruments |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | pmic - भोल्टेज नियामक - रैखिक |
| निर्माता: | Texas Instruments |
| श्रृंखला: | - |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Not For New Designs |
| आउटपुट कन्फिगरेसन: | Positive |
| आउटपुट प्रकार: | Adjustable |
| नियामकहरूको संख्या: | 1 |
| भोल्टेज - इनपुट (अधिकतम): | 40V |
| भोल्टेज - आउटपुट (मिनट / निश्चित): | 1.25V |
| भोल्टेज - आउटपुट (अधिकतम): | 37V |
| भोल्टेज ड्रपआउट (अधिकतम): | - |
| वर्तमान - आउटपुट: | 1.5A |
| वर्तमान - शान्त (iq): | 10 mA |
| वर्तमान - आपूर्ति (अधिकतम): | - |
| psrr: | 80dB ~ 65dB (120Hz) |
| नियन्त्रण सुविधाहरू: | - |
| सुरक्षा सुविधाहरू: | Over Temperature, Short Circuit |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 125°C |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | TO-261-4, TO-261AA |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | SOT-223-4 |
| S-1206B37-U3T1U | IC REG LINEAR 3.7V 250MA SOT89-3 | 865 अर्डरमा थप |
|
| LP2988IMM-3.3/NOPB | IC REG LINEAR 3.3V 200MA 8VSSOP | 807 अर्डरमा थप |
|
| AP1084D18G-13 | IC REG LINEAR 1.8V 5A TO252-3 | 2170 अर्डरमा थप |
|
| LT1963AEST-1.5#TRPBF | IC REG LINEAR 1.5V 1.5A SOT223-3 | 2811 अर्डरमा थप |
|
| TLE4296GV33HTSA1 | IC REG LINEAR 3.3V 30MA SCT595-5 | 2903 अर्डरमा थप |
|
| FAN2511S33X | IC REG LINEAR FIXED LDO REG | 6833 अर्डरमा थप |
|
| SZ2570-30T3 | IC REG LINEAR 1.5W SPCL SMB TR | 30862 अर्डरमा थप |
|
| LT3060MPTS8-15#TRMPBF | IC REG LINEAR 15V 100MA TSOT23-8 | 923 अर्डरमा थप |
|
| TPS77350DGKR | IC REG LINEAR 5V 250MA 8VSSOP | 945 अर्डरमा थप |
|
| LT3009EDC#TRPBF | IC REG LINEAR POS ADJ 20MA 6DFN | 894 अर्डरमा थप |
|
| DI62061.8S2 | IC REG LINEAR 1.8V 200MA SOT23-3 | 832 अर्डरमा थप |
|
| XC6203E232MR-G | IC REG LINEAR 2.3V 400MA SOT23 | 904 अर्डरमा थप |
|
| AP7361C-25SPR-13 | IC REG LINEAR 2.5V 1A 8SO | 20909 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 12559 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.84000 | $1.84 |
| 1000 | $1.33903 | $1339.03 |
| 2000 | $1.24669 | $2493.38 |
| 5000 | $1.20051 | $6002.55 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।