सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | XC9281A1ME0R-G |
| LIXINC Part # | XC9281A1ME0R-G |
| निर्माता | Torex Semiconductor Ltd. |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › pmic - भोल्टेज नियामकहरू - dc dc स्विचन नियामकहरू |
| विवरण | HISAT-COT CONTROL EXTREMELY SMAL |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | XC9281A1ME0R-G PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | XC9281A1ME0R-G |
| ब्रान्ड: | Torex Semiconductor Ltd. |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | pmic - भोल्टेज नियामकहरू - dc dc स्विचन नियामकहरू |
| निर्माता: | Torex Semiconductor Ltd. |
| श्रृंखला: | XC9281 |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| समारोह: | Step-Down |
| आउटपुट कन्फिगरेसन: | Positive |
| टोपोलोजी: | Buck |
| आउटपुट प्रकार: | Fixed |
| आउटपुट संख्या: | 1 |
| भोल्टेज - इनपुट (मिनेट): | 2.5V |
| भोल्टेज - इनपुट (अधिकतम): | 5.5V |
| भोल्टेज - आउटपुट (मिनट / निश्चित): | 1.95V |
| भोल्टेज - आउटपुट (अधिकतम): | - |
| वर्तमान - आउटपुट: | 600mA |
| आवृत्ति - स्विचिंग: | 6MHz |
| सिंक्रोनस रेक्टिफायर: | Yes |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 5-XFBGA, WLBGA |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 5-WLP-06 (0.88x0.96) |
| XC9135B38CDR-G | 1A DRIVER TRANSISTOR BUILT-IN ST | 887 अर्डरमा थप |
|
| TLF50251ELXUMA2 | IC REG DC/DC CONVERTER | 889 अर्डरमा थप |
|
| XC9259B18C1R-G | ULTRA SMALL 1A COT CONTROL SYNCH | 931 अर्डरमा थप |
|
| XC9237E2LDER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 846 अर्डरमा थप |
|
| XC9237B16C4R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 803 अर्डरमा थप |
|
| XC9260B30DPR-G | 1.5A COT CONTROL SYNCHRONOUS STE | 834 अर्डरमा थप |
|
| XD9261B2CDER-Q | HISAT-COT CONTROL 1.5A SYNCHRONO | 899 अर्डरमा थप |
|
| XC9236C36C4R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 978 अर्डरमा थप |
|
| XC9236A20DER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 815 अर्डरमा थप |
|
| XC9236C20DER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 937 अर्डरमा थप |
|
| XC9236A3ECER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 985 अर्डरमा थप |
|
| XC9235A30D4R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 809 अर्डरमा थप |
|
| XC9237C14DER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 917 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10800 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.32198 | $0.32198 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।