सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RP508K261A-TR |
| LIXINC Part # | RP508K261A-TR |
| निर्माता | RICOH Electronic Devices Co., LTD. |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › pmic - भोल्टेज नियामकहरू - dc dc स्विचन नियामकहरू |
| विवरण | 600MA 6MHZ PWM/VFM STEP-DOWN DCD |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RP508K261A-TR PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RP508K261A-TR |
| ब्रान्ड: | RICOH Electronic Devices Co., LTD. |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | pmic - भोल्टेज नियामकहरू - dc dc स्विचन नियामकहरू |
| निर्माता: | RICOH Electronic Devices Co., LTD. |
| श्रृंखला: | RP508K |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| समारोह: | Step-Down |
| आउटपुट कन्फिगरेसन: | Positive |
| टोपोलोजी: | Buck |
| आउटपुट प्रकार: | Fixed |
| आउटपुट संख्या: | 1 |
| भोल्टेज - इनपुट (मिनेट): | 2.3V |
| भोल्टेज - इनपुट (अधिकतम): | 5.5V |
| भोल्टेज - आउटपुट (मिनट / निश्चित): | 2.6V |
| भोल्टेज - आउटपुट (अधिकतम): | - |
| वर्तमान - आउटपुट: | 600mA |
| आवृत्ति - स्विचिंग: | 6MHz |
| सिंक्रोनस रेक्टिफायर: | Yes |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 6-XFDFN |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | DFN(PLP)1212-6F |
| XC9258A20EER-G | 1A COT CONTROL SYNCHRONOUS STEP- | 834 अर्डरमा थप |
|
| RP511Z331B-TR-F | 0.3 ?A IQ ULTRA-LOW QUIESCENT CU | 840 अर्डरमा थप |
|
| XC9260B2MCPR-G | 1.5A COT CONTROL SYNCHRONOUS STE | 984 अर्डरमा थप |
|
| XC9236E28DER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 824 अर्डरमा थप |
|
| XC9261A2CCPR-G | 1.5A COT CONTROL SYNCHRONOUS STE | 893 अर्डरमा थप |
|
| XC9236A21C4R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 961 अर्डरमा थप |
|
| XC9261A36CPR-G | 1.5A COT CONTROL SYNCHRONOUS STE | 968 अर्डरमा थप |
|
| XC9236G24DER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 934 अर्डरमा थप |
|
| XC9262B29C1R-G | ULTRA SMALL 1.5A COT CONTROL SYN | 818 अर्डरमा थप |
|
| XC9257B3BCER-G | 1A COT CONTROL SYNCHRONOUS STEP- | 952 अर्डरमा थप |
|
| XD9261B1HDER-Q | HISAT-COT CONTROL 1.5A SYNCHRONO | 816 अर्डरमा थप |
|
| XC9235E2ECER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 943 अर्डरमा थप |
|
| XC9236C2FCER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 857 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10818 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.84000 | $0.84 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।