सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | XC9259A11E1R-G |
| LIXINC Part # | XC9259A11E1R-G |
| निर्माता | Torex Semiconductor Ltd. |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › pmic - भोल्टेज नियामकहरू - dc dc स्विचन नियामकहरू |
| विवरण | ULTRA SMALL 1A COT CONTROL SYNCH |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | XC9259A11E1R-G PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | XC9259A11E1R-G |
| ब्रान्ड: | Torex Semiconductor Ltd. |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | pmic - भोल्टेज नियामकहरू - dc dc स्विचन नियामकहरू |
| निर्माता: | Torex Semiconductor Ltd. |
| श्रृंखला: | XC9259 |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| समारोह: | Step-Down |
| आउटपुट कन्फिगरेसन: | Positive |
| टोपोलोजी: | Buck |
| आउटपुट प्रकार: | Fixed |
| आउटपुट संख्या: | 1 |
| भोल्टेज - इनपुट (मिनेट): | 2.5V |
| भोल्टेज - इनपुट (अधिकतम): | 5.5V |
| भोल्टेज - आउटपुट (मिनट / निश्चित): | 1.1V |
| भोल्टेज - आउटपुट (अधिकतम): | - |
| वर्तमान - आउटपुट: | 1A |
| आवृत्ति - स्विचिंग: | 6MHz |
| सिंक्रोनस रेक्टिफायर: | Yes |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 8-XFLGA |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | LGA-8B01 |
| XC9141B31C0R-G | 0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C | 912 अर्डरमा थप |
|
| XC9235A1LC4R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 809 अर्डरमा थप |
|
| ZSPM1025AA1W1 | PQFN / 24 / 4X4MM# G1 - TAPE&REE | 890 अर्डरमा थप |
|
| TCM33063AVPA | ANA DC-DC.5A SW I REG | 15743 अर्डरमा थप |
|
| XC9802B303ER-G | STEP-UP CHARGE PUMP WITH REGULAT | 925 अर्डरमा थप |
|
| XC9236E19DER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 874 अर्डरमा थप |
|
| XC9257A34EER-G | 1A COT CONTROL SYNCHRONOUS STEP- | 854 अर्डरमा थप |
|
| XC9236C09DER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 867 अर्डरमा थप |
|
| XC9237G2FD4R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 851 अर्डरमा थप |
|
| XC9260B3CDER-G | 1.5A COT CONTROL SYNCHRONOUS STE | 817 अर्डरमा थप |
|
| XC9141B37CER-G | 0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C | 842 अर्डरमा थप |
|
| XC9142E25C0R-G | 0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C | 955 अर्डरमा थप |
|
| XC9236B3DCER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 981 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10824 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.78820 | $0.7882 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।