सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | XD9260B24DER-Q |
| LIXINC Part # | XD9260B24DER-Q |
| निर्माता | Torex Semiconductor Ltd. |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › pmic - भोल्टेज नियामकहरू - dc dc स्विचन नियामकहरू |
| विवरण | HISAT-COT CONTROL 1.5A SYNCHRONO |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | XD9260B24DER-Q PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | XD9260B24DER-Q |
| ब्रान्ड: | Torex Semiconductor Ltd. |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | pmic - भोल्टेज नियामकहरू - dc dc स्विचन नियामकहरू |
| निर्माता: | Torex Semiconductor Ltd. |
| श्रृंखला: | XD9260 |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| समारोह: | Step-Down |
| आउटपुट कन्फिगरेसन: | Positive |
| टोपोलोजी: | Buck |
| आउटपुट प्रकार: | Fixed |
| आउटपुट संख्या: | 1 |
| भोल्टेज - इनपुट (मिनेट): | 2.7V |
| भोल्टेज - इनपुट (अधिकतम): | 5.5V |
| भोल्टेज - आउटपुट (मिनट / निश्चित): | 2.4V |
| भोल्टेज - आउटपुट (अधिकतम): | - |
| वर्तमान - आउटपुट: | 1.5A |
| आवृत्ति - स्विचिंग: | 3MHz |
| सिंक्रोनस रेक्टिफायर: | Yes |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 6-UFDFN Exposed Pad |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 6-USPC (1.8x2) |
| XC9237E3CDER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 839 अर्डरमा थप |
|
| XC9235A29D0R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 913 अर्डरमा थप |
|
| MAX866EUA-G062 | SINGLE-CELL DC-DC CONVERTER | 847 अर्डरमा थप |
|
| XC9140A4114R-G | PFM STEP-UP SYNCHRONOUS DCDC CON | 910 अर्डरमा थप |
|
| NCV6323BMTAAWTBG | IC REG BUCK ADJUSTABLE 2A 8WDFNW | 988 अर्डरमा थप |
|
| XC9261A27CPR-G | 1.5A COT CONTROL SYNCHRONOUS STE | 914 अर्डरमा थप |
|
| XC9281A14E0R-G | HISAT-COT CONTROL EXTREMELY SMAL | 845 अर्डरमा थप |
|
| XC9235A3MCER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 822 अर्डरमा थप |
|
| XC9237C1DD4R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 946 अर्डरमा थप |
|
| XC9236B09D4R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 958 अर्डरमा थप |
|
| XC9237G33C4R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 944 अर्डरमा थप |
|
| XC9235B20CER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 989 अर्डरमा थप |
|
| RP503L102A-TR | 600MA PWM/VFM STEP-DOWN DCDC CON | 914 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10816 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.68709 | $0.68709 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।