सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | XC9136E42CDR-G |
| LIXINC Part # | XC9136E42CDR-G |
| निर्माता | Torex Semiconductor Ltd. |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › pmic - भोल्टेज नियामकहरू - dc dc स्विचन नियामकहरू |
| विवरण | 1A DRIVER TRANSISTOR BUILT-IN ST |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | XC9136E42CDR-G PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | XC9136E42CDR-G |
| ब्रान्ड: | Torex Semiconductor Ltd. |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | pmic - भोल्टेज नियामकहरू - dc dc स्विचन नियामकहरू |
| निर्माता: | Torex Semiconductor Ltd. |
| श्रृंखला: | XC9136 |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| समारोह: | Step-Up |
| आउटपुट कन्फिगरेसन: | Positive |
| टोपोलोजी: | Boost |
| आउटपुट प्रकार: | Fixed |
| आउटपुट संख्या: | 1 |
| भोल्टेज - इनपुट (मिनेट): | 0.65V |
| भोल्टेज - इनपुट (अधिकतम): | 5.5V |
| भोल्टेज - आउटपुट (मिनट / निश्चित): | 4.2V |
| भोल्टेज - आउटपुट (अधिकतम): | - |
| वर्तमान - आउटपुट: | 500mA |
| आवृत्ति - स्विचिंग: | 1.2MHz |
| सिंक्रोनस रेक्टिफायर: | Yes |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 10-UFDFN Exposed Pad |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 10-USPB (2.9x2.6) |
| XC9235A0LD0R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 854 अर्डरमा थप |
|
| XC9141A46CER-G | 0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C | 896 अर्डरमा थप |
|
| XC9257B3FCER-G | 1A COT CONTROL SYNCHRONOUS STEP- | 979 अर्डरमा थप |
|
| XC9260B1HDPR-G | 1.5A COT CONTROL SYNCHRONOUS STE | 885 अर्डरमा थप |
|
| XC9141E31D0R-G | 0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C | 987 अर्डरमा थप |
|
| XD9260A12CER-Q | HISAT-COT CONTROL 1.5A SYNCHRONO | 873 अर्डरमा थप |
|
| XC9237G33DER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 977 अर्डरमा थप |
|
| XC9257A21EER-G | 1A COT CONTROL SYNCHRONOUS STEP- | 834 अर्डरमा थप |
|
| XC9237A2EC4R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 840 अर्डरमा थप |
|
| XC9235A35D0R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 816 अर्डरमा थप |
|
| XC9237B3FCER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 865 अर्डरमा थप |
|
| MAX17223ALT+T | 0.9V TO 5V, 500MA INPUT CURRENT | 20933 अर्डरमा थप |
|
| XC9235A30C4R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 864 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10802 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.93015 | $0.93015 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।