सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | XC9141D39CMR-G |
| LIXINC Part # | XC9141D39CMR-G |
| निर्माता | Torex Semiconductor Ltd. |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › pmic - भोल्टेज नियामकहरू - dc dc स्विचन नियामकहरू |
| विवरण | 0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | XC9141D39CMR-G PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | XC9141D39CMR-G |
| ब्रान्ड: | Torex Semiconductor Ltd. |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | pmic - भोल्टेज नियामकहरू - dc dc स्विचन नियामकहरू |
| निर्माता: | Torex Semiconductor Ltd. |
| श्रृंखला: | XC9141 |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| समारोह: | Step-Up |
| आउटपुट कन्फिगरेसन: | Positive |
| टोपोलोजी: | Boost |
| आउटपुट प्रकार: | Fixed |
| आउटपुट संख्या: | 1 |
| भोल्टेज - इनपुट (मिनेट): | 0.65V |
| भोल्टेज - इनपुट (अधिकतम): | 6V |
| भोल्टेज - आउटपुट (मिनट / निश्चित): | 3.9V |
| भोल्टेज - आउटपुट (अधिकतम): | - |
| वर्तमान - आउटपुट: | 500mA |
| आवृत्ति - स्विचिंग: | 1.2MHz |
| सिंक्रोनस रेक्टिफायर: | Yes |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | SC-74A, SOT-753 |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | SOT-25 |
| XC9141A55DMR-G | 0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C | 958 अर्डरमा थप |
|
| LMC7660IM | SWITCHED CAPACITOR CONVERTER, 0. | 1293 अर्डरमा थप |
|
| R1286K002E-TR | PWM STEP-UP/INVERTING DCDC CONVE | 955 अर्डरमा थप |
|
| MIC24045-KDYFL-TR | IC REG BUCK PROG 5A 20FQFN | 5921 अर्डरमा थप |
|
| TPS62067DSGT | IC REG BUCK ADJUSTABLE 2A 8WSON | 951 अर्डरमा थप |
|
| MAX1683EUK+T | IC REG CHARGE PUMP 2VIN SOT23-5 | 4079 अर्डरमा थप |
|
| AOZ6643DI | IC REG BUCK ADJUSTABLE 3A 8DFN | 962 अर्डरमा थप |
|
| XC9236C38CMR-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 973 अर्डरमा थप |
|
| ICL7660CUA+ | IC REG CHARG PUMP INV 20MA 8UMAX | 2025140 अर्डरमा थप |
|
| MP2238GD-Z | HIGH-EFFICIENCY, 8A, 18V, SYNCHR | 34805813 अर्डरमा थप |
|
| LM2587T-5.0/NOPB | IC REG MULTI CONFG 5V 5A TO220-5 | 1324 अर्डरमा थप |
|
| S-8354J20MC-JYFT2G | IC REG BOOST 2V 300MA SOT23-5 | 964 अर्डरमा थप |
|
| LT3692EUH#PBF | IC REG BUCK ADJ 3.5A DL 32QFN | 991 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10842 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.55650 | $0.5565 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।