सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | MCP1256T-E/UN |
| LIXINC Part # | MCP1256T-E/UN |
| निर्माता | Roving Networks / Microchip Technology |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › pmic - भोल्टेज नियामकहरू - dc dc स्विचन नियामकहरू |
| विवरण | IC REG CHARGE PUMP 3.3V 10MSOP |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | MCP1256T-E/UN PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | MCP1256T-E/UN |
| ब्रान्ड: | Roving Networks / Microchip Technology |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | pmic - भोल्टेज नियामकहरू - dc dc स्विचन नियामकहरू |
| निर्माता: | Roving Networks / Microchip Technology |
| श्रृंखला: | - |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| समारोह: | Step-Up |
| आउटपुट कन्फिगरेसन: | Positive |
| टोपोलोजी: | Charge Pump |
| आउटपुट प्रकार: | Fixed |
| आउटपुट संख्या: | 1 |
| भोल्टेज - इनपुट (मिनेट): | 1.8V |
| भोल्टेज - इनपुट (अधिकतम): | 3.6V |
| भोल्टेज - आउटपुट (मिनट / निश्चित): | 3.3V |
| भोल्टेज - आउटपुट (अधिकतम): | - |
| वर्तमान - आउटपुट: | 100mA |
| आवृत्ति - स्विचिंग: | 650kHz |
| सिंक्रोनस रेक्टिफायर: | No |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 10-MSOP |
| XC9237C33DMR-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 950 अर्डरमा थप |
|
| LTC3406ABES5-2#TRPBF | IC REG BUCK ADJ 600MA TSOT23-5 | 843 अर्डरमा थप |
|
| AOZ2233CQI-02 | POWER IC EZBUCK | 6993 अर्डरमा थप |
|
| RT6211AHGE | IC REG BUCK ADJ 1.5A SOT23-6 | 946 अर्डरमा थप |
|
| MAX5026EUT+T | IC REG BOOST ADJ 260MA SOT23-6 | 7208 अर्डरमा थप |
|
| RP400N341A-TR-FE | CURRENT MODE PWM/VFM STEP-UP DCD | 954 अर्डरमा थप |
|
| LM2676SD-12/NOPB | IC REG BUCK 12V 3A 14VSON | 1173 अर्डरमा थप |
|
| MAX669EUB | PWM STEP-UP CONTROLLER | 4829 अर्डरमा थप |
|
| ISL78235ARZ-T | IC REG BUCK ADJUSTABLE 5A 16TQFN | 832 अर्डरमा थप |
|
| MIC2571-2YMM | IC REG BOOST ADJUSTABLE 1A 8MSOP | 902 अर्डरमा थप |
|
| LM2597M-5.0 | SWITCHING REG, VOLTAGE-MODE, 1.4 | 1125 अर्डरमा थप |
|
| MAX77801EWP+T | IC REG BCK BST PROG 2A 20WLP | 1013 अर्डरमा थप |
|
| TPS60210DGS | IC REG CHARGE PUMP 3.3V 10VSSOP | 840 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 13180 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.53000 | $1.53 |
| 2500 | $1.14330 | $2858.25 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।