सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | MAX17505SATP+T |
| LIXINC Part # | MAX17505SATP+T |
| निर्माता | Maxim Integrated |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › pmic - भोल्टेज नियामकहरू - dc dc स्विचन नियामकहरू |
| विवरण | IC REG BUCK ADJUSTABLE 20TQFN |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | MAX17505SATP+T PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | MAX17505SATP+T |
| ब्रान्ड: | Maxim Integrated |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | pmic - भोल्टेज नियामकहरू - dc dc स्विचन नियामकहरू |
| निर्माता: | Maxim Integrated |
| श्रृंखला: | Himalaya |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| समारोह: | Step-Down |
| आउटपुट कन्फिगरेसन: | Positive |
| टोपोलोजी: | Buck |
| आउटपुट प्रकार: | Adjustable |
| आउटपुट संख्या: | 1 |
| भोल्टेज - इनपुट (मिनेट): | 4.5V |
| भोल्टेज - इनपुट (अधिकतम): | 60V |
| भोल्टेज - आउटपुट (मिनट / निश्चित): | 0.9V |
| भोल्टेज - आउटपुट (अधिकतम): | 54V |
| वर्तमान - आउटपुट: | - |
| आवृत्ति - स्विचिंग: | 200kHz ~ 2.2MHz |
| सिंक्रोनस रेक्टिफायर: | Yes |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 20-WFQFN Exposed Pad |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 20-TQFN (4x4) |
| LTC3112IDHD#PBF | IC REG BCK BST ADJ 2.5A 16DFN | 3157 अर्डरमा थप |
|
| MAX17633BATP+T | IC REG BUCK ADJ 3.5A 20TQFN | 5863 अर्डरमा थप |
|
| LM22680MRX-ADJ/NOPB | IC REG BUCK ADJUSTABLE 2A 8SOPWR | 2241 अर्डरमा थप |
|
| RT7296AGJ8F | IC REG BUCK ADJ 3A TSOT23-8 | 970 अर्डरमा थप |
|
| TPS562219ADDFT | IC REG BUCK ADJ 2A TSOT23-8 | 1332 अर्डरमा थप |
|
| MIC22600YML-TR | IC REG BUCK ADJUSTABLE 6A 24MLF | 4472 अर्डरमा थप |
|
| MAX5096BATE+T | IC REG BUCK ADJ/5V 600MA 16TQFN | 866 अर्डरमा थप |
|
| ADP1111AN-5 | UPWR, STEP-UP/DOWN SWITCHING REG | 2793 अर्डरमा थप |
|
| TPS62361BYZHT | IC REG BCK ADJ/PROG 2.5A 16DSBGA | 1429 अर्डरमा थप |
|
| TPS543C20RVFR | IC REG BUCK ADJ 40A 40LQFN | 897 अर्डरमा थप |
|
| XC9265A371MR-G | 0.5UA ULTRA LOW QUIESCENT CURREN | 944 अर्डरमा थप |
|
| XC9258A36EMR-G | 1A COT CONTROL SYNCHRONOUS STEP- | 835 अर्डरमा थप |
|
| LTC3608EWKG#PBF | IC REG BUCK ADJUSTABLE 8A 52QFN | 990 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 15953 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.17100 | $2.171 |
| 2500 | $2.03638 | $5090.95 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।